Po šokiruojančio vaizdo įrašo atsistatydino Brazilijos vyskupas

Popiežius Pranciškus trečiadienį priėmė San Chosė do Rio Preto (Brazilija) vyskupo atsistatydinimą, praėjus penkioms dienoms po to, kai internete buvo išplatintas vaizdo įrašas su vyskupu ordinaru atviroje sekso scenoje.

60 metų vyskupas Tomé Ferreira da Silva vadovavo San Chosė do Rio Preto vyskupijai nuo 2012 m. lapkričio 16 d. Iki rugpjūčio 18 d. Apie jo atsistatydinimą pranešė Brazilijos vyskupų konferencija.

Rugpjūčio 13 d. socialiniuose tinkluose paplito minutės trukmės vaizdo įrašas, kuriame vyskupas Ferreira da Silva kalbasi su kitu vyru. Vaizdo įraše vyskupas, vilkintis dryžuotus polo marškinėlius, matomas besimasturbuojantis.

Pranešama, kad vyskupas Ferreira da Silva Brazilijos televizijos tinklui „Globo“ sakė, kad jis yra vaizdo įraše esantis asmuo, ir mano, kad jo paskelbimas buvo pornografinis keršto aktas, kurį atliko žmogus, su kuriuo jis gyvena. Nusižengęs vyskupas Brazilijos žiniasklaidai sakė, kad kalbėsis su savo advokatu ir Brazilijos valstijos policijos pajėgomis, kad nustatytų, kaip vaizdo įrašas buvo paskelbtas.

Tai nėra pirmasis vyskupo Ferreira da Silva paklydimas. Vatikanas jį ne kartą tyrė dėl įtariamo seksualinio nusižengimo ar seksualinio elgesio slėpimo.

2015 metais jis buvo apkaltintas dėl romantiškų santykių su savo vairuotoju. Po trejų metų paaiškėjo, kad vyskupas neištyrė pranešimų apie lytinio piktnaudžiavimo atvejį jo vadovaujamoje vyskupijoje. Be to, jis buvo apkaltintas seksualinio pobūdžio žinučių siuntimu paaugliui.

Vyskupas Ferreira da Silva visus kaltinimus neigė.

Nusikaltęs vyskupas 1987 metais buvo įšventintas į Kampanos vyskupijos kunigus, o 2005 metais buvo pašventintas vyskupu. Jis dirbo San Paule vyskupu pagalbininku iki paskyrimo į San Chosė do Rio Preto 2012 m.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis