„Twitter“ kritikuojamas dėl dvigubų standartų: uždraudė D. Trumpą, bet paliko Talibaną

Respublikonų kongresmenas išsiuntė laišką „Twitter“ generaliniam direktoriui, kuriame smerkia socialinės žiniasklaidos milžino „nerimą keliančius dvigubus standartus“, kuomet socialinis tinklas uždraudė JAV prezidento platformą, tačiau leidžia Talibanui skelbti savo propagandą.

Respublikonams priklausantis kongresmenas Dougas Lambornas sako, kad akivaizdu, jog Talibanas yra smurtinė organizacija. Jis pažymėjo, kad „nerado nė vieno fakto patikrinimo nė viename iš talibų „Twitter“ įrašų ir socialinis tinklas nenurodo jokių įspėjimų dėl melagingo ar klaidinančio turinio“.

Pasak politiko, neįtikėtina, tačiau pagal „Twitter“ elgesį panašu, jog Talibano narių, tokių kaip Zabihullah Mujahid ir Yousef Ahmadi socialinės paskyros nepažeidžia „Twitter“ politikos.

Lambornas pridūrė manantis, kad „Twitter“ algoritmai turi politinį šališkumą ir nerimą keliantį dvigubą standartą.

Kongreso narys paprašė „greito atsakymo, kodėl buvęs JAV prezidentas D. Trumpas šiame socialiniame tinkle yra uždraustas, o du Talibano atstovai gali turėti savo paskyras.

Kitos socialinės žiniasklaidos svetainės, pvz. „Facebook“, dar kartą patvirtino savo įsipareigojimą uždrausti Talibaną reklamuojantį turinį, kuris galioja jau kelerius metus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis