Olimpinis banglečių čempionas: mano paslaptis – kasdienė malda trečią ryto

ŠaltinisALETEIA

Sportinio ryžto, tikėjimo ir maldos dėka brazilų banglentininkas Italo Fereira triumfavo Tokijuje, pirmą kartą iškovodamas banglenčių sporto aukso medalį.

Brazilas I. Ferreira įėjo į istoriją, tapęs pirmuoju sportininku, iškovojusiu auksą banglenčių sporte. Ši sporto šaka šiemet debiutavo Tokijo olimpinėse žaidynėse.

I. Ferreira taip pat buvo pirmasis sportininkas, laimėjęs Brazilijos aukso medalį šiose olimpinėse žaidynėse.

Po pergalės sportininkas atskleidė vieną iš savo „paslapčių“, kaip laimėti aukščiausią apdovanojimą. Interviu sporto žurnalistui iš Brazilijos televizijos tinklo „Globo“ jis sakė: „tikėjau iki galo, paskutinius mėnesius daug treniravausi ir Dievas įgyvendino mano svajonę. Pirmiausia turiu padėkoti Dievui …“

27 metų sportininkas taip pat atskleidė savo maldos gyvenimo detalę: „Kiekvieną dieną, kai meldžiausi 3 val. ryto, prašiau Dievo, kad išsipildytų mano svajonė. Ir štai, mano vardas įrašytas į banglenčių istoriją“.

I. Ferreira gimė Baia Formosa, mažame miestelyje šiaurės rytinėje Brazilijos pakrantėje. Jis yra žvejo Luisinjo ir užeigos šeimininkės Katianos sūnus.

Karjeros pradžioje jis skolinosi pinigus iš viešbučių ir užeigų, kad papildytų tėvų jam duodamą sumą. Tai buvo vienintelis būdas jam dalyvauti banglenčių čempionatuose.

Be to, jis pradėjo šį sportą neturėdamas profesionalios įrangos, tik plastikinę lentą. Tačiau šie iššūkiai nesutrukdė jam eiti savo pergalės keliu, kuriame buvo vietos ir Dievui.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Kai Dievas su manim/tavim, tai ne tik gyventi gera, bet ir padeda siekti sportinių rezultatų. Manau, kad keltis 3 val. ryto yra tikras iššūkis, o dar neužmigti besimeldžiant.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis