JAV vyskupo nužudymu įtariamas jo namų tvarkytojos vyras

ŠaltinisCNA

Los Andželo (JAV) vyskupo augziliaro Davido O’Connello (Deivido O’Konelo), kuris šeštadienį buvo nušautas savo namuose, nužudymo byloje buvo suimtas įtariamasis, kurio tapatybė dabar jau yra viešai skelbiama.

Įtariamasis – vyskupo augziliaro namų tvarkytojos vyras

Pirmadienį spaudos konferencijoje Los Andželo šerifo departamento (LASD) šerifas Robertas Luna paskelbė, kad kaltinimai pareikšti ispanų tautybės vyrui, 65 metų Carlosui Medinai (Karlosui Medinai), D. O’Connello namų tvarkytojos vyrui.

Šiuo metu neaišku, ar namų tvarkytoja dirba tiesiogiai O’Connelui, ar arkivyskupijai, sakė šerifas. Įtariamasis „anksčiau dirbo vyskupo rezidencijoje“. Spaudos konferencijos metu dar neturėta informacijos apie nužudymo motyvą.

Detektyvams ieškant žudiko, jis sakė, kad sekmadienio vakarą jiems buvo pranešta apie įtartiną asmenį Torenso mieste, kuris yra maždaug už 45 minučių kelio nuo nužudymo vietos.

Sekmadienio vakarą detektyvai nustatė, kad šis asmuo yra C. Medina, kai pranešėjas jiems pasakė, kad šis elgėsi „keistai ir neracionaliai“ ir „išsakė pastabas apie tai, kad vyskupas jam skolingas pinigų“.

Policija taip pat aptiko vaizdo įrašų, kuriuose užfiksuotas „tamsios spalvos, kompaktiškas visureigis“, kuris buvo trumpam pastatytas prie vyskupo namų įvažiavimo. Įtariamasis vairavo panašaus tipo automobilį, sakė šerifas. Pirmadienio rytą, apie 2 val. vietos laiku, šerifo pavaduotojai atvyko į jo namus, gavę pranešimą, kad jis grįžo į savo rezidenciją.

Įtariamasis nesipriešino

Gavę įtariamojo arešto orderį, šerifo pavaduotojai paragino jį pasiduoti, tačiau šis atsisakė išeiti iš savo gyvenamosios vietos.

Į įvykio vietą atvyko šerifo departamento Specialiojo vykdymo biuro darbuotojai su pakeistu orderiu atlikti kratą C. Medinos namuose ir jį suimti. Vyras išėjo iš savo namų ir pasidavė policijai apie 8.15 val. vietos laiku, „be tolesnių incidentų“, sakė šerifas.

Teigiama, kad nei įtariamasis žudikas, nei jo žmona nužudymo dieną vyskupo rezidencijoje nedirbo, sakė jis. Pasak šerifo, žmoną apklausia detektyvai, ji noriai atsakinėjo į jų klausimus.

Kai vasario 18 d. į D. O’Connello gyvenamąją vietą atvyko šerifo pavaduotojai ir medikai, jie aptiko jį miegamajame su mažiausiai viena šautine žaizda viršutinėje kūno dalyje, žurnalistams pasakojo šerifas. Jis teigė, kad nebuvo jokių įsilaužimo ženklų, įvykio vietoje nebuvo rasta jokio šaunamojo ginklo.

Pirmadienį ryte apie 8.15 val. sulaikant C. Mediną jo gyvenamojoje vietoje buvo rasti du šaunamieji ginklai „ir kiti įrodymai“ prieš įtariamąjį, sakė šerifas. Šie šaunamieji ginklai bus apžiūrėti ir ištirti kriminalistikos laboratorijoje, kad būtų nustatyta, ar jie buvo panaudoti nužudymo metu.

Šerifas sakė, kad, jo manymu, policiją iškvietė diakonas, sužinojęs, kad D. O’Connellis buvo nušautas. Jis nuėjo patikrinti vyskupo, kai šis nepasirodė suplanuotame susitikime.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte