JAV nušautas vyskupas augziliaras Davidas O’Connellis

ŠaltinisCNA

Pranešta, kad JAV šeštadienį buvo nušautas Los Andželo vyskupas augziliaras Davidas O’Connellis (Deividas Okonelis). Jis daugelį metų buvo populiarus Los Andželo arkivyskupijos dvasininkas, žinomas dėl savo darbo tarnaujant imigrantams, vargšams ir smurto aukoms Pietų Los Andžele, pranešė CNA.

D. O’Connellis buvo kilęs iš Airijos ir pastaruosius 45 metus dirbo Los Andželo apylinkėse.

Pareigūnai rado 69 metų dvasininką su šautine žaizda liemenyje, pranešė „KCAL News“. Jis buvo paskelbtas mirusiu įvykio vietoje. Įvykis tiriamas.

„Šią popietę su dideliu liūdesiu pranešu, kad netikėtai mirė mūsų mylimas vyskupas augziliaras Davidas O’Connellis“, – sakoma JAV katalikų Vyskupų konferencijos vadovo Los Andželo arkivyskupo José Gomezo (Chosė Gomeso) išplatintame pareiškime.

„Esu sukrėstas ir neturiu žodžių išreikšti savo liūdesiui“, – apgailestavo arkivyskupas.

Vietos katalikai tos pačios dienos vakarą susirinko pasimelsti už D. O’Connellį. Jie rankose laikė žvakes ir meldėsi rožinį šalia policijos juosta pažymėtos nusikaltimo vietos, kol policija tyrė vyskupo mirtį.

Žmonės pažinojo dvasininką iš vietinių mitingų už gyvybę. Jie prisimena vyskupą buvus labai kuklų ir visada dosniai skyrusį savo laiką kitiems.

Gimęs Korko grafystėje Airijoje 1953 m., D. O’Connellis studijavo kunigystę Dubline, o 1979 m. buvo įšventintas tarnauti Los Andželo arkivyskupijoje, rašo „Angelus News“. 2015 m. popiežius Pranciškus paskyrė jį vyskupu augziliaru.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte