Donaldas Trampas nesupranta, kaip katalikai gali palaikyti abortus proteguojantį Džo Baideną

Buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) nesupranta, kaip katalikai gali palaikyti dabartinį šalies prezidentą Joe Bideną (Džo Baideną), kai jis atvirai demonstruoja palaikymą abortams.

D. Trumpas, kuris buvo vadinamas labiausiai už gyvybę pasisakančiu JAV prezidentu, pastebi, kad jo įpėdinis yra visiškai priešingų pažiūrų. Kalbėdamas „CBN News”, D. Trumpas išreiškė nusistebėjimą, kaip bet kuris katalikas gali palaikyti dabartinį šalies prezidentą, nes jis tvirtai remia abortus.

„Jei pažvelgsite į jo politiką ir į tai, kas susiję su religija, jei pažvelgsite į veiksmus, nežinau, kaip Katalikų Bažnyčia gali J. Bideną palaikyti“, – sakė jis transliuotojui.

D. Trumpas yra užsiminęs apie galimybę 2024 m. vėl kandidatuoti į prezidento postą, tačiau oficialiai jokio sprendimo dar nėra priėmęs.

JAV prezidentas su popiežiumi Pranciškumi / Twitter nuotr.

Interviu D. Trumpas buvo paklaustas, ar yra kas nors, kas galėtų jam sutrukdyti dar kartą kandidatuoti į Baltuosius rūmus. Jis atsakė, kad „bloga žinia iš jo gydytojo“.

„Jums paskambina ir sako, pone, kaip jums sekasi? Atvažiuokite pas mus, nes gavome blogą tyrimo atsakymą…Taigi, viskas vyksta per Dievą, taip nutinka, bet aš jaučiuosi taip gerai ir nekenčiu to, kas vyksta su mūsų šalimi“, – sakė jis.

D. Trumpas taip pat pasisakė prieš COVID-19 skiepų privalomumą, sakydamas: „Reikia leisti žmonėms būti laisviems rinktis“.

Nepaisant to, kad J. Bidenas yra katalikas, jo už abortus pasisakanti pozicija visiškai skiriasi nuo už gyvybę pasisakančios Bažnyčios.

Prieštaraudamas Katalikų Bažnyčios mokymui, J. Bidenas neseniai sakė, kad nesutinka, jog gyvybė prasideda nuo prasidėjimo.

„Aš buvau ir tebesu tvirtas Roe V. Wade gerbėjas“, – sakė jis.

Roe v. Wade buvo reikšmingas JAV Aukščiausiojo Teismo sprendimas, kuriame teismas nusprendė, kad Jungtinių Valstijų Konstitucija apsaugo nėščios moters laisvę pasirinkti abortą be pernelyg didelių vyriausybės apribojimų.

„Gerbiu žmones, kurie nepritaria Roe v. Wade. Gerbiu jų pažiūras, kad gyvybė prasideda nuo prasidėjimo momento ir panašiai. Nors nesutinku su tuo, bet gerbiu, ir nesiruošiu to primesti žmonėms.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis