Švenčionėlių parapija paminėjo savo globėjo dieną

Spalis Švenčionėlių Šv. Edvardo parapijoje visuomet yra šventiškas mėnuo, nes minimas parapijos globėjas Šv. Eduardas (Edvardas), kaip pranešė parapija.

Iškilmingas šv. Mišias spalio 16 d. aukojo svečias kunigas – Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarijos rektorius Andžejus Šuškevičius.

Mišios buvo aukojamos lietuvių ir lenkų kalbomis.

Kaip informuojama, parapijiečiai su dėkingumu aukojimo metu prie Viešpaties altoriaus nešė savo dovanas.

„Žvakes – prašydami, kad žvakių šviesa sustiprintų begalinį norą eiti su Jėzumi per visą gyvenimą. Mūsų krašto laukuose surinkto medaus, kaip padėką, kad savo Tėvynėje nieko nestokojame ir galime pasidalinti su savo artimaisiais. Atneštos šiais metais užaugintos rudens gėrybės – Dievo palaimos ir žmogaus triūso ženklas. Nešdami saldumynus dėkojome Viešpačiui už rūpestį kiekviena diena, minute, sekunde. Duona ir vynu prašėme pasotinti mūsų išalkusias sielas dvasiniu maistu, kurį Viešpats perkeičia ir kiekvienam su meile atiduoda“, – rašoma parapijos paskyroje.

Šv. Mišių pabaigoje buvo pašventinta Šv. Arkangelo Mykolo skulptūra. Šv. Mykolas – galingiausias iš visų arkangelų ir laikomas angelų karvedžiu, kuris kovoja su blogiu.

„Nuoširdi padėka choristams, patarnautojams, maldos už motinas grupelės nariams, tikybos mokytojoms, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokiniams, floristei, bažnyčios darbuotojams ir visiems parapijiečiams prisidėjusiems prie šios gražios, parapijai svarbios šventės“, – užbaigiamas džiaugsmingas parapijos pranešimas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte