Popiežius Pranciškus grįžta prie darbų

ŠaltinisVATICAN NEWS

Šeštadienio vidudienio Šventojo Sosto spaudos salės pranešime apie paskutiniąsias popiežiaus Pranciškaus 24 valandas ligoninėje nurodoma, jog pooperacinė reabilitacija tęsiasi gerai, Pranciškus grįžta prie darbų.

„Popiežiaus Pranciškaus diena praėjo ramiai, be jokių netikėtumų. Kraujo tyrimų rezultatai geri, tęsiamas paskirtas gydymas“, – nurodo M. Bruni, Vatikano spaudos salės direktorius, ir pridūrė, jog popiežius vaikštinėjo po koridorių ir pamažu imasi darbo.

Šventojo Sosto spaudos salės pranešime nurodoma, kad Šventasis Tėvas penktadienio popietę aukojo šventąsias Mišias, o vakare vakarieniavo su jo slauga besirūpinančiu ligoninės personalu, su dėkingumu galvoja apie visus tuos, kurie lengvina ligoniams sunkumus ir kuria su jais asmeninius ryšius. 

Galima pridurti, kad penktadienio popietę po A. Gemelli universitetinės ligoninės, kur Pranciškus yra nuo praėjusio sekmadienio, liepos 4 dienos, langais buvo galima išvysti apie dvidešimties žmonių grupelę su plakatais, linkinčiais popiežiui greitai sveikti. Tai buvo Šv. Egidijaus bendruomenės savanoriai ir „Palazzo Migliori“ gyventojai – nuolatinės pastogės neturėję asmenys.

Popiežiaus pageidavimu „Palazzo Migliori“, keturių aukštų pastatas netoli Vatikano, priklausęs vienai vienuolinei kongregacijai, nuo 2019 tarnauja kaip ori pastogė neturintiems namų. Viena iš jo gyventojų atnešė ir gėlių puokštelę, kuri buvo nunešta į popiežiaus palatą

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis