Pasaulio lietuvių virtualus poezijos renginys

Užsitęsus pandemijai vis daugiau renginių randa vietą virtualiame pasaulyje. Ir nors tai tikrai ne tas pats, kaip būti scenoje, jausti akių kontaktą su žiūrovais, girdėti aplodismentus ir apsikabinti po renginio, turime prisitaikyti prie laikmečio.

Minint tarptautinę poezijos dieną, kovo 21 d. 21 val. Airijos lietuvių atlikėjas Darius Mileris Nojus ir poetė Rasa Kochanauskaitė – Raižienė, kartu su Airijos lietuvių Kultūros asociacija, Lyrikos Vakarai ir Airijos lietuvių bendruomene organizuoja virtualų poezijos renginį „Pasaulio lietuvių virtuali poezijos kelionė“, kuris bus transliuojamas Airijos Lietuvių Kultūros Asociacijos Facebook paskyroje ir apjungs lietuvius visame pasaulyje.

Renginį globoja Lietuvos ambasada Airijoje ir Pasaulio lietuvių bendruomenė, dalyvauja poetai ir skaitovai iš 21 šalies (Australija, JAV, JK, Šveicarija, Švedija, Austrija, Airija, Meksika, Olandija, Ispanija, Latvija, Estija, Norvegija, Danija, Graikija, Izraelis, Vokietija, Prancūzija, Italija, Belgija, Lietuva).

Virtualiame renginyje pasaulio lietuvius sveikins Lietuvos ambasadorius Airijoje Marijus Gudynas, Lietuvos Respublikos Seimo narė, LR Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos pirmininkė Dalia Asanavičiūtė ir Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke.

Manome, kad nieko panašaus dar nebuvo ir toks renginys, kai lietuviški poezijos posmai bendrame renginyje suvienys pasaulio lietuvius, vyks pirmą kartą.

Renginio nuoroda FB https://www.facebook.com/events/920414742092441

Renginio raktažodis – #poezijoskelione


Daugiau informacijos el paštu:
music@nojus.com (Darius Mileris Nojus)
rasaraiziene@gmail.com (Rasa Raižienė)

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis