Mariah Carey pristatė naują kalėdinę dainą: Kalėdų karalienė esu visai ne aš

ŠaltinisALETEIA

Tikriausiai esate girdėję Mariah Carey (Meraja Keri) kalėdinį hitą All I Want for Christmas Is You? Ši 1994 m. išleista popmuzikos daina iki šiol yra didžiulis hitas – pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje 2020 m. ji užėmė pirmąją vietą tarp kalėdinių dainų. Dėl dainos sėkmės Carey buvo pavadinta „Kalėdų karaliene“. Dainininkė viename interviu priminė, kas yra tikroji karalienė ir sakė, kad tai yra visai ne ji.

Pasak „Daily Mail“ pranešimo, kalbėdama britų radijo laidoje – „Zoe Ball Breakfast Show“ – superžvaigždė papasakojo apie savo jausmus, susijusius su Kalėdų karalienės titulu, ir apie tai, kam, jos manymu, jis turėtų būti priskiriamas.

„Tiesiog noriu nuolankiai pasakyti, kad savęs tokia nelaikau. Esu žmogus, kuris myli Kalėdas, kuriam pasitaikė laimė parašyti All I Want For Christmas Is You dainą bei daugybę kitų kalėdinių dainų. Pripažinkime, kiekvieno žmogaus tikėjimas yra toks, koks yra. Bet man Mergelė Marija yra Kalėdų karalienė.“

Toliau interviu ji kalbėjo apie savo naujausius projektus, įskaitant naują kalėdinę dainą Fall in Love at Christmas, kurią pradėjo rašyti šią vasarą. Filmuojant vaizdo klipą dainininkė didžiąją laiko dalį buvo su pižama.

Vaizdo įrašas pristatytas lapkričio 11 d., o pati daina – lapkričio 5 d.

52-ejų metų dainininkė norėjo gerbėjams parodyti tikroviškesnę savo pusę ir, kad ji ne visada yra tokia diva, kokia ją laiko. Tai stiprus M. Carey žingsnis, todėl šis kalėdinis projektas tampa dar prasmingesnis, juolab kad vaizdo klipe pasirodo jos septynmečiai dvyniai Moroccan ir Monroe.

Nors jos gerbėjams bus įdomu pamatyti, ką ji sukurs toliau, išties nuostabu girdėti, kaip asmuo, kurio vardas yra šiuolaikinės kalėdinės muzikos sinonimas, primena visiems, koks šis metų laikas, ir iškelia Mergelę Mariją į pirmą vietą – ten, kur jai ir vieta!

Norėdami išgirsti, kaip Mariah nuolankiai atsisako savo kalėdinio titulo, interviu Zoe Ball pusryčių laidoje galite klausytis čia.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte