Kai kuriems Prisikėlimo žinia lieka svetima – kardinolas S. Tamkevičius SJ

Ką tik atšventus Tarptautinę šeimų dieną (gegužės 15-ąją), už šeimas, tėvus, motinas ir vaikus, už šeimoms tarnaujančias institucijas, darbuotojus bei jų šeimas trečiąjį mėnesio trečiadienį, gegužės 17-ąją, rinktasi melstis Kauno arkikatedroje.

Eucharistijos liturgijai vadovavęs kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ savo homilijoje atkreipė dėmesį į skaitinį iš Apaštalų darbų (Apd 17) apie apaštalą Paulių, kuris Areopage skelbia apie tikrąjį Dievą – Prisikėlusį Kristų. Tačiau tik kai kurie atėniečiai priima Pauliaus skelbimą ir tampa pirmaisiais Bažnyčios nariais. Kitiems Prisikėlimo žinia lieka svetima.

„Tai labai primena ir mūsų dienas. Dalis žmonių yra sudievinę medžiagą, malonumus. Yra susitelkę tik į dabartį, į daiktus. Kiti priima tikėjimo tiesą apie Prisikėlimą ir pagal ją tvarko savo gyvenimą“, – sakė kardinolas Sigitas, ragindamas prašyti Šventosios Dvasios šviesos savo gyvenimui, kad jis būtų graži tikėjimo kelionė.

Visuotinius maldavimus skelbę šeimų sielovados bendradarbiai, be kita, tą vakarą Eucharistijoje kvietė visus melstis ir už jaunų žmonių pašaukimą. Prašyta malonės kunigams, kad jų drąsa ir tikėjimas patrauktų jaunuolius į kunigystę. Melstasi už seminarijų dėstytojus ir ugdytojus, kad stiprintų pašauktųjų dvasią.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte