Hospitalizuoto Pele gerbėjai susibūrė prie ligoninės maldai už žvaigždės sveikatą

ŠaltinisCNA

Daugiau nei šimtas „Santos“ futbolo klubo gerbėjų sekmadienį susirinko pasimelsti prie ligoninės Brazilijoje, kurioje gydomas vienas geriausių visų laikų futbolininkų Pelé (Pelė).

Tinklalapis ACESSA.com pranešė, kad gruodžio 4 d. apie 13 val. sirgaliai sudarė ratą, uždegė žvakes, kartu laikėsi už rankų melsdamiesi „Tėve mūsų“ ir „Sveika, Marija“ už futbolo legendos sveikatą. Malda buvo užbaigta plojimais.

„Susirinkome čia dvasiškai stiprūs, kad šią labai sunkią Karaliui akimirką padėtume pakilti jam su dar didesne jėga, nes ši kova yra viena sunkiausių jo gyvenime“, – agentūrai „Agence France-Presse“ sakė Marcosas Bispo dos Santosas, triskart pasaulio čempiono su Brazilijos rinktine gerbėjas.

Edsonas Arantesas do Nascimento, geriau žinomas kaip Pelé, nuo lapkričio 29 d. yra hospitalizuotas Alberto Einšteino ligoninėje San Paulo pietinėje dalyje, kad būtų iš naujo įvertintas storosios žarnos vėžio, kuris buvo diagnozuotas 2021 m. rugsėjį, gydymas.

Gruodžio 3 d. ligoninė pranešė, kad Pelé būklė stabili, jis gerai reaguoja į gydymą dėl šią savaitę nustatytos kvėpavimo takų infekcijos.

„Noriu, kad visi išliktų ramūs ir pozityvūs. Esu stiprus, turiu daug vilties ir kaip visada laikausi gydymo“, – instagrame rašė 82-ejų metų sportininkas.

„Labai tikiu Dievu ir kiekviena meilės kupina žinute, kurią gaunu iš jūsų, esančių visame pasaulyje, tai suteikia man energijos. Ir dar pažvelkite į Braziliją pasaulio futbolo čempionate!“ – pridūrė futbolo žvaigždė.

Buvusio futbolininko sveikata pastaraisiais metais pablogėjo ir dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, stuburo, klubo ir kelio problemų. Jos sumažino Pelé judrumą ir privertė operuotis. Be to, garsus sportininkas turi rimtų inkstų problemų.

„Tikimės, kad Pelé pasveiks, žinome, kad tai labai sunkus momentas jo gyvenime. Tai tik žmonių iš Santoso duoklė. Norime, kad jis žinotų, jog mes čia palaikome ir meldžiamės už jį“, – sakė vienas iš susirinkusių gerbėjų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte