Vokietijos politikas nori, kad valstybės tarnautojai savo laiškuose nurodytų ir lytį

ŠaltinisCNE NEWS

Visi valstybės tarnautojai turėtų nurodyti savo lytį parašuose po el. laiškais, kad būtų išvengta neteisingo jų identifikavimo, mano Vokietijos žaliųjų senatorius Danielis Weseneris. Jo idėja sulaukė daug kritikos.

Kad būtų išvengta neteisingų pasisveikinimų kreipiantis į ką nors elektroniniu paštu, visi valstybės tarnautojai savo elektroninio pašto paraše turėtų nurodyti savo lytį, praėjusį mėnesį teigė D. Weseneris. Apie tai praėjusią savaitę pranešė BZ.

Politikas laiške valstybės tarnautojams rašė, kad „ne visada galime suprasti asmens lytį iš jo vardo, todėl būtų prasminga nurodyti pageidaujamą įvardį ir pageidaujamą kreipimosi formą savo elektroninio pašto paraše“.

Pasak Junge Freiheit, senatoriaus pareiškimas grindžiamas bendrojo pobūdžio įstatymu, norint išvengti diskriminacijos. Pagal šį teisės aktą darbdaviai privalo apsaugoti savo darbuotojus nuo jos darbo vietoje. Aktas buvo priimtas specialiai dėl translyčių, tarplyčių (inter-gender) ar nebinarinių asmenų.

Dešiniosios pakraipos partijai AfD D. Wesenerio pareiškimas nepatiko. Jos lyderė Kristin Blinker vadina visiškai nepriimtina tai, kad „valstybės tarnautojai šiuo nurodymu verčiami įsipareigoti dėl lyties“. Ji baiminasi, kad darbuotojai jausis įpareigoti prie parašo pridėti savo lytį, nerimaudami, kad atsisakę tai padaryti gali prarasti šansus siekti karjeros.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte