Močiutė apie anūkus, vonioje su Biblija išgyvenusius tornadą: Dievas mums kažką ruošia

ŠaltinisALETEIA

Du Kentukio (JAV) valstijoje gyvenantys kūdikiai išgyveno šį kai kam pražūtingą tornadą tik dėl protingo močiutės poelgio. Močiutė paguldė kūdikius į vonią su Biblija, kai tornadas artėjo prie jų namų, kurie netrukus buvo sugriauti.

O buvo taip: kai tornadas artėjo prie namų Hopkinso apygardoje, Clara Lutz (Klara Luts) savo du anūkėlius įdėjo į vonią, užklojo antklode ir pagalve, o šalia dar padėjo Bibliją. Tik dėl to 15 mėnesių Kadenas ir 3 mėnesių Dalasas, kuriuos ji tuo metu prižiūrėjo, išgyveno tornadą, kuris sulygino namus su žeme, gyvi.

„Pajutau dundėjimą, sudrebėjo visas namas. Kitas dalykas, kurį supratau, kad vonia buvo pakilusi ir ji tuoj ištrūks iš mano rankų. Negalėjau jos išlaikyti, tiesiog – Dieve mano“, – „14 News“ pasakojo močiutė.

Lutz pasakojo, kad kai vonia buvo išplėšta iš pamatų, o ji negalėjo rasti savo anūkų, meldėsi Dievui, kad jie būtų surasti.

Vėliau, juos stebuklingai radus, ji gruodžio 15 d. feisbuke pasakojo po vonios nuotrauka: „Tai yra vonia, kur mano 2 berniukai buvo rasta tornado naktį, ir jei tai nepriverčia jūsų iš nuostabos aiktelėti ir paskirti savo gyvenimą Dievui, tada aš nežinau, kas dar gali tai padaryti. Dievas savo rankomis apglėbė mano vaikus ir aš negaliu būti jam dėkingesnė. Materialūs dalykai pakeičiami, bet žmonės – ne. Mano širdis džiaugiasi, kad šiandien su manimi vis dar yra mano 2 berniukai. Dievas turi kažką paruošęs man ir mano 2 berniukams, nežinau ką, bet trokštu tai sužinoti jau greitai!“

Vonia / Soc. tinklų nuotr.

„Visur ieškojau, kur gali būti vonia. Neturėjau nė menkiausio supratimo, kur mano anūkėliai yra. Viskas, ką galėjau, tai melstis: ‘Viešpatie, prašau, saugiai sugrąžink man mano vaikus. Prašau tavęs“, – sakė ji.

Praūžus audrai, gelbėtojai aptiko apverstą vonią, o po ja – kūdikius.

„Aš įsėdau į šerifo automobilį, ir neilgai trukus jie atidarė duris ir atnešė man anūkus. Vienas turėjo žąsies kiaušinį ant pakaušio, mes nežinome, kas jam nutiko“, – pasakojo močiutė „14 News“.

Gruodžio 10-11 d. per Kentukio, Arkanzaso, Misūrio, Ilinojaus, Ilinojaus ir Tenesio valstijas praūžusio tornado metu žuvo 89 žmonės. Vien Kentukyje žuvo 76 žmonės.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. o kur slėpėsi močiutė, kad liko be įbrėžimo? Ar tikrai vonia buvo protingiausias pasirinkimas? Ačiū Dievui, Jis ištaiso mūsų klaidas.

  2. … kuomet užgriūna viesulas – ir vonia, ir spinta, ir unitazas tiks, kad tik išsigelbėtum.

    Tik niekaip nesuprantu amerikiečių buko užzsispyrimo – jei audros nuolatos nušluoja jų kartoninius namus, kokio velnio jie rūsių niekaip neįsirengia?

  3. na taip, rūsys tikrai būtų sprendimas. Paprastas ir saugus. Bet viskas kainuoja… Matyt rūsys brangesnis už gyvybę 🙂
    Bet man smalsu – kur šiuo atveju slėpėsi močiutė 🙂 ?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte