Maldos tiltas už šeimą Krekenavos bazilikoje

Panevėžio vyskupija savo feibuko paskyroje paskelbė, kad gegužės 15 dieną švenčiant Tarptautinę šeimos dieną buvo jungiamasi į maldos tiltą už šeimą Krekenavos bazilikoje.

„O, stebuklingoji Krekenavos Dievo Motina, mūsų Guodėja ir Užtarėja, su daugybe besimeldžiančiųjų skubame pas Tave. Skubame tokie suvargę: ligų, skausmo, sunkumų, rūpesčių ir neteisybės prislėgti ir iškankinti“, – kreipiamasi į Dievo Motiną Panevėžio vyskupijos paskyroje.

Vyskupijos įraše primenama, kad prasidėjus gegužės mėnesiui Lietuvos vyskupai pakvietė jungtis į maldos tiltą: „Mūsų krašte turime gražią tradiciją pirmąjį gegužės mėnesio sekmadienį minėti Motinos dieną, o pirmąjį birželio sekmadienį – Tėvo dieną.

„Ilgimės motiniškos šilumos ir tėviško žodžio! Tad, įžvelgdami nepaprastai didelę šeimos svarbą visuomenės ir Bažnyčios gyvenime, kviečiame per gegužines ir birželines pamaldas, o ypač nuo Motinos iki Tėvo dienos įsitraukti į bendrą maldą, kuri tarsi tiltas sujungs tėvus ir vaikus bei stiprins šeimas“, – tęsiama įraše.

Be kita ko, pridedama: „Tiltai statomi, kad sujungtų skirtingus krantus. Santuokos sakramentas sujungia skirtingus žmones į šeimą, kuriai reikia Bažnyčios, valstybės, visuomenės palaikymo.“

Taip pat primenama, kad kiekvieno mėnesio 15-ąją bazilikoje švenčiami ir kasmėnesiniai atlaidai. „Šios abi progos ir nuostabus oras sukvietė nemažą būrį parapijiečių, piligrimų ir svečių. Šv. Mišias aukojo Panevėžio vyskupai Linas Vodopjanovas OFM, Jonas Kauneckas ir bazilikos rektorius kun. dr. Gediminas Jankūnas“, – informuoja vyskupija.

Įrašas tęsiamas: „Maldos tilto intencijoje nešėmės visas vyskupijos ir Lietuvos šeimas“.

Taip pat kreipiamsi: „Visagali amžinasis Tėve, nuolankiai meldžiame Tavo Sūnaus, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus vardu, atleisk mums mūsų tautos nuodėmes, duok jėgų priimti Tave atmetančius, padėk išsaugoti Tėvynės laisvę ir apginti šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą. Tėve, savo gailestingosios meilės jėga sustabdyk blogį ir apšviesk žmonių protus bei širdis pasirinkti gėrį. Amen.“

Panevėžio vyskupijos pranešimą paruošė Panevėžio vyskupijos šeimos centro vadovė Jolanta Masiokienė.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis