Vienas garsiausių JK translyčių Oli Londonas atsivertė į krikščionybę

ŠaltinisCNA

Vis daugiau vyrų ir moterų viešai dalijasi savo istorijomis apie tai, kaip jie pakeitė savo lytį. Šįkart išgirskime kitokią istoriją – translytis iš Jungtinės Karalystės viešai pasidalino savo patirtimi, atvedusia jį pas Kristų.

Surado Dievą

Šiuo metu jam yra 32 metai, jis gyvena Londone.

Britų dainininkas ir socialinių tinklų influenceris Oli Londonas dėkoja Biblijai už naują gyvenimą, kad pagaliau sugebėjo „priimti” save tokį, kokį sukūrė Dievas.

„Iš tikrųjų tai tarsi išgelbėjo mano gyvenimą. Krikščionybė sugrąžino mane prie to, kas esu kaip žmogus, suradęs Dievą”, – ketvirtadienį žurnalistams sakė O. Londonas.

Kentė patyčias dėl išvaizdos

Jis pasakojo, kad nuo 13 metų kovojo su kūno dismorfija ir „tapatybės problemomis”, todėl nekentė savo išvaizdos. Paauglystėje jis patyrė patyčias dėl antsvorio.

„Esu tikras, kad daugelis jaunų žmonių gali su tuo susitapatinti. Mokykloje kartais visi patiriame patyčias dėl to, kaip atrodome arba kokie esame, – sakė O. Londonas. – Bet tai ir paskatino mano kelionę – tiesiog neapykantą sau.”

2013 m. persikėlęs į Pietų Korėją dėstyti anglų kalbos, O. Londonas sako, kad buvo „bombarduojamas” žinutėmis apie tai, kaip plastinė chirurgija gali pakeisti tuos, kurie „laikomi negražiais”.

Pietų Korėja yra „pasaulio plastinės chirurgijos sostinė”, joje atliekama 24 proc. visų plastinių operacijų pasaulyje.

O. Londonas pradėjo konsultuotis su plastinės chirurgijos gydytojais, kad pakeistų savo veido išvaizdą, ir galiausiai jam buvo atliktos 32 operacijos.

Būti vyru ar moterimi?

„Nebuvau tikras, ar turiu būti moteriškas? Ar man skirta būti berniuku? Kuo daugiau operacijų dariau, tuo moteriškiau norėjau atrodyti”, – pasakojo jis, vėliau sulaukęs kritikos dėl veido feminizavimo operacijų, kuriomis mėgdžiojo Korėjos popžvaigždes.

Neseniai „Fox News” publikacijoje apie O. Londoną buvo rašoma, kad „jo noras atrodyti korėjietiškai kilo dėl gyvenimo Pietų Korėjoje ir meilės šios šalies žmonėms bei kultūrai”.

O. Londonas sakė, kad 2022 m. pradžioje jis pradėjo „džiaugtis” savo išvaizda po kelių operacijų, įskaitant smakro, veido, kaklo, akių ir skruostų riebalų bei kaktos kaulų skutimą, kad jo veidas atrodytų moteriškesnis.

„Kai pamačiau rezultatus, buvau labai laimingas. Pagalvojau, kad, žinai ką, man geriau. Kaip moteris atrodau gražiau. Maniau, kad jausiuosi laimingesnis. Galbūt tai ir buvo priežastis, dėl kurios visą gyvenimą turėjau visas tas tapatybės kovas, [nes] esu įkalinta netinkamame kūne?”, – pasakojo Oli.

Tuomet jis pradėjo socialinį virsmą – pradėjo dėvėti moteriškus drabužius, batus ir makiažą. Jis sakė, kad, visgi, „nesijautė teisingai”.

Pradėjo lankytis bažnyčioje, skaityti Bibliją

Šių metų rugpjūčio mėnesį O. Londonas įžengė į vieną katalikų bažnyčią.

„Prieš tris mėnesius apsilankęs katalikų bažnyčioje pradėjau skaityti Bibliją”, – toliau pasakojo jis, prisipažindamas, kad anksčiau buvo ateistas, ir pridūrė, kad geranoriškas jo priėmimas paskatino jį ir toliau ten lankytis.

O. Londonas prisiminė, kad po pamaldų jis kalbėjosi su kunigu, kuris jam padovanojo Bibliją.

„Pradėjau lankytis kelis kartus per savaitę. Pats pradėjau skaityti Bibliją namuose. Tai privertė mane suvokti, jog Dievas sukūrė mane tokį, koks esu. Kodėl, po velnių, turėčiau tai keisti? Kodėl man reikia atlikti visas šias ekstremalias procedūras? Dievas mane sukūrė ne tokį, ne toks aš turėjau būti gyvenime.”

Svarbiausia ne išvaizda, o vidus

O. Londonas sakė, kad patirtis katalikų bažnyčioje padėjo jam suprasti, jog išvaizdos keitimas nėra svarbus – svarbiausia yra vidus.

„Jėzaus ir Dievo įsileidimas į širdį [išgelbėjo] mano gyvenimą. Tai sugrąžino mane prie to, kas aš esu kaip žmogus, suradęs Dievą.”

Kitas Oli noras yra pasikrikštyti. „Laikau save krikščioniu, bet labiau linkstu į katalikybę. Netrukus norėčiau pasikrikštyti”, – sakė Oli.

Jis pridūrė, kad norėtų, jog jį Amerikoje pakrikštytų „labai gerbiamas kunigas, [turintis] gerą ryšį su Dievu ir tvirtą tikėjimo sistemą”.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte