Vengrijos užsienio reikalų ministras P. Szijarto: padėsim Lietuvai stabdyti migrantus

ŠaltinisABOUTHUNGARY

Vyšegrado ketvertukui pirmininkaujanti Vengrija, drauge su kitomis grupės narėmis: Lenkija, Čekija ir Slovakija padės Lietuvai kovoje su migrantais, plūstančiais iš Baltarusijos.

Apie tai paskelbė Vengrijos užsienio reikalų ministras Peteris Szijarto. Anot ministro, artimiausiomis dienomis Vyšegrado grupės šalys aptars, kuo galėtų padėti Lietuvai, įskaitant žmogiškuosius resursus, technines sienos stebėjimo priemones bei tvoros tiesimą palei sieną su Baltarusija.

„Vengrija ir kitos Vyšegrado šalys yra pasiruošusios pagelbėti lietuvių draugams saugoti išorines Europos Sąjungos sienas“, – sakė ministras.

2015 m. Vengrija buvo viena pirmųjų, pradėjusių statyti sienas, kovojant su nelegalia migracija. Už tai Vengrijos valdžia buvo ne kartą kritikuotą ES bei nevyriausybinių organizacijų, jog tokiu būdu pažeidžiamos migrantų teises.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

4 KOMENTARAI

  1. Nuostabi iniciatyva. Tikra Dievo dovana, kad turime tikrų draugų su patirtimi ginantis nuo nelegalų. Kaži, ką atsakys mūsų užsienio reikalų ministras?

    • Mūsiškis greičiausiai „įsižeis“, kaip jam įprasta 🙂 Po to, nutaisęs nuskriausto vaiko veidą, išvedžios kodėl paramos mums nereikia. O tiesa kažkur čia: juk sulaukęs pagalbos nebelabai galės smerkti vengrus dėl lgbt „vertybių“. Ką ES pasakys? Siaubas! Mes patys viską galim 🙂 ….

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis