Vatikano diplomatų rengimui vadovaus buvęs nuncijus Lenkijoje

Italą arkivyskupą Salvatore Pennacchio, iki šiol vadovavusį nunciatūrai Varšuvoje, popiežius paskyrė naujuoju Šventojo Sosto diplomatus rengiančios Popiežiškosios bažnytinės akademijos prezidentu.

Ankstesnio akademijos vadovo, iš JAV kilusio arkivyskupo Josepho Marino, atsistatydinimą popiežius priėmė pirmadienį, sausio 23 d.

2019 m. spalį paskirtas arkivyskupas Marino šias pareigas ėjo tik trejus metus ir tris mėnesius – perpus trumpiau nei trys jo pirmtakai.

Popiežius Pranciškus priėmė arkivyskupo Marino, kilusio iš Alabamos ir buvusio apaštališkojo nuncijaus, atsistatydinimą per prelato septyniasdešimtąjį gimtadienį – dieną, kai popiežiaus atstovams leidžiama atsistatydinti.

Šią diplomatų kalvę yra baigę ir du šiuo metu aukštas pareigas einantys mūsų šalies dvasininkai – Šv. Tėvo pasiuntinys Ukrainoje arkivyskupas Visvaldas Kulbokas ir Vatikano valstybės sekretoriato darbuotojas kun. Rolandas Makrickas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. priemonių kovai.
    ////
    Taip pat Katalikų Bažnyčios vadovas pavadino homoseksualumą kriminalizuojančius įstatymus nesąžiningais ir paragino dvasininkus su jais kovoti.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte