REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Irane krikščionimis dažnai tampama po sapnų ir regėjimų

ŠaltinisCBN NEWS

Tarnybos „Transform Iran”, padedančios pogrindinei bažnyčiai Irane, įkūrėjas atskleidė, kad daug žmonių šioje uždaroje šalyje sutiko Jėzų per sapnus ir regėjimus – reiškinį, kurio nesupranta daugelis Vakarų krikščionių.

Organizacijos „Transform Iran”, padedančios skleisti Evangeliją ir steigti bažnyčias Irane, įkūrėjas Lazaras Jegnazaras CBN žurnalistams sakė, kad daugelis iraniečių labai giliai išgyvena Jėzaus tikrovę po to, kai Jį sutinka sapne.

„Jie tiesiog negali nustoti apie tai kalbėti. todėl ir kyla toks žiaurus jų persekiojimas”, – apie persekiojimą, su kuriuo susiduria Irano krikščionys, kalbėjo Jegnazaras. – Daugelis jų jums pasakytų: ‚Regėjime mačiau Žmogų baltu apsiaustu, su kryžiumi ant peties arba ant širdies, kuris sakė: Aš esu Jėzus.”

Regėjime mačiau Žmogų baltu apsiaustu, su kryžiumi ant peties arba ant širdies, kuris sakė: „Aš esu Jėzus.”

„Artimųjų Rytų žmonės mato vizijas”, – pridūrė jis. – Vakarų krikščionims tai sunkiau sekasi, mes norime, kad viskas būtų apčiuopiama, patikrinama ir suprantama.

Irane taip nėra – žmonės mato viziją ar sapną ir pabunda išpilti prakaito. Jie atsibunda ir tiesiog dreba nuo to, ką pamatė”, – sakė Jegnazaras.

Jis taip pat pabrėžė, kad Viešpats daug kartų per sapnus kalbėjo su žymiais Biblijos herojais ir perdavė jiems svarbius pranešimus.

„Žinote, kad nuo Abraomo iki Mozės, Danieliaus, Juozapo, Marijos, Kristaus motinos… jie visi turėjo sapnų ir vizijų”, – sakė Jegnazaras. – Nueikite į bet kurį Irano ar Afganistano krikščionių susirinkimą ir paklauskite: ‚Kiek iš jūsų yra turėję sapnų ar regėjimų, kurie jus radikaliai paveikė?‘ – 90 proc. pakels rankas, – sakė jis. – Jei Viskonsino, Merilendo ar Bostono bažnyčioje paklausite: ‚Kiek iš jūsų atėjo pas Kristų per sapną?‘, dauguma net nesuprastų klausimo.”

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

10 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte