Irane krikščionimis dažnai tampama po sapnų ir regėjimų

ŠaltinisCBN NEWS

Tarnybos „Transform Iran“, padedančios pogrindinei bažnyčiai Irane, įkūrėjas atskleidė, kad daug žmonių šioje uždaroje šalyje sutiko Jėzų per sapnus ir regėjimus – reiškinį, kurio nesupranta daugelis Vakarų krikščionių.

Organizacijos „Transform Iran“, padedančios skleisti Evangeliją ir steigti bažnyčias Irane, įkūrėjas Lazaras Jegnazaras CBN žurnalistams sakė, kad daugelis iraniečių labai giliai išgyvena Jėzaus tikrovę po to, kai Jį sutinka sapne.

„Jie tiesiog negali nustoti apie tai kalbėti. todėl ir kyla toks žiaurus jų persekiojimas“, – apie persekiojimą, su kuriuo susiduria Irano krikščionys, kalbėjo Jegnazaras. – Daugelis jų jums pasakytų: ‚Regėjime mačiau Žmogų baltu apsiaustu, su kryžiumi ant peties arba ant širdies, kuris sakė: Aš esu Jėzus.“

Regėjime mačiau Žmogų baltu apsiaustu, su kryžiumi ant peties arba ant širdies, kuris sakė: „Aš esu Jėzus.“

„Artimųjų Rytų žmonės mato vizijas“, – pridūrė jis. – Vakarų krikščionims tai sunkiau sekasi, mes norime, kad viskas būtų apčiuopiama, patikrinama ir suprantama.

Irane taip nėra – žmonės mato viziją ar sapną ir pabunda išpilti prakaito. Jie atsibunda ir tiesiog dreba nuo to, ką pamatė“, – sakė Jegnazaras.

Jis taip pat pabrėžė, kad Viešpats daug kartų per sapnus kalbėjo su žymiais Biblijos herojais ir perdavė jiems svarbius pranešimus.

„Žinote, kad nuo Abraomo iki Mozės, Danieliaus, Juozapo, Marijos, Kristaus motinos… jie visi turėjo sapnų ir vizijų“, – sakė Jegnazaras. – Nueikite į bet kurį Irano ar Afganistano krikščionių susirinkimą ir paklauskite: ‚Kiek iš jūsų yra turėję sapnų ar regėjimų, kurie jus radikaliai paveikė?‘ – 90 proc. pakels rankas, – sakė jis. – Jei Viskonsino, Merilendo ar Bostono bažnyčioje paklausite: ‚Kiek iš jūsų atėjo pas Kristų per sapną?‘, dauguma net nesuprastų klausimo.“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

10 KOMENTARAI

 1. Mintis labai aiški ir nėra nauja – vakariečiams sunkiau sekasi priimti dvasinę tikrovę.

  • „dvasinę tikrovę“..Bent suvoki, kokia neesąmonė pasakyta? Dvasinė – tai kas nematoma, nepačiupinėjama. Tikr-ovė, tai, kas pačiupinėjama…. O iš tokių prisapnavimų pilni internetai mokytojų…“kažkas, kažkur, kažką“.. Evangelija reikia tikėti, ne sapnais

   • Tikrovė tai, kas yra, o ne tai, kas „pačiupinėjama“, dvasinis pasaulis yra absoliuti tikrovė. Dėl to, kad dvasinis pasaulis „ne tikrovė“, egzorcistų ir nereikia tam tikrose vyskupijose vakaruose…

   • Job 33,14-18
    14 Dievas kalba vienu ar kitu būdu, bet žmogus to nesupranta.
    15 Sapne, nakties regėjime, kai žmonės giliai įmigę ar snaudžia ant lovos,
    16 Jis atidaro žmonių ausis savo įspėjimams,
    17 norėdamas atitraukti žmogų nuo jo poelgių ir puikybės.
    18 Jis saugo jo sielą nuo pražūties ir gyvybę nuo mirties.

    Jer 23,32
    32 Aš esu prieš tuos, kurie pranašauja melagingus sapnus. Jie pasakoja ir klaidina mano tautą savo lengvabūdiškais melais. Aš nesiunčiau jų ir jiems neįsakiau; jie visi yra nenaudingi šitai tautai”,-sako Viešpats.

    Gal tiesiog sapnai skirti asmeniskai zmogui, kuriam prisisapnavo, o ne tam, kad juos skelbti kitiems.

 2. Garbė Viešpačiui…….Jis tūri daugybę būdų kaip pasiekti Savo sukurtą sielą…….Kodėl stebitės???Islamo šalyse veikia vienaip , o krikščioniškuose kraštuose_ kitaip…….Visi Jo vaikai ir visus Viešpats trokšta išgelbėti…….

 3. Ir tai ką Viešpats žada_____ĮSPĖJIMĄ ir SĄŽINĖS APŠVIETIMĄ ______sukrės ir privers atsiversti begalės sielų…….Tai Jo pažadas…….

 4. Tas pats vyksta Izraelyje ir kitur pasaulyje su žydais, tiesioginio susitikimo metu atsivertimai, liudijimų daug, pvz. youtube galit paieškot ONEFORISRAEL liudijimų nemažai

 5. tai yra tikra tiesa. Dievas kalba tik tiems, ką pasirenka. O kada prakalba į tave, tai tau abejonių nelieka, nes tam reikalui esi iš anksto „paruoštas“. Kas yra regėjimas? Kai tai įvyksta nemiegant, tai vyksmas vyksta sieloje, t.y. žmogus „išsijungia“ patiria ekstazę ir mato veiksmus, bei girdi būdamas sieloje. Ši patirtis labiau suprantama tiems, kurie yra patyrę sielos išėjimą iš savo kūno. Naktiniai regėjimai būna taip pat sieloje. Manau, kad tie žmonės „eilinių sapnų“ neprisimena arba sako, kad nesapnuoja. Šie regėjimai ryškūs ir įsimenantys, kuriuos prisimeni visą gyvenimą. Dievas nekalba atsitiktinai, Jo kalbėjimas paliečia visą žmogaus esybę, t.y. eina per širdį. Todėl ir liepiama mokytis girdėti ir matyti širdimi. Savo širdimi į Jėzaus širdį.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte