Trys popiežiaus šveicarų sargybiniai atsistatydino iš pareigų dėl vakcinacijos

ŠaltinisSUMMIT NEWS

Trys šveicarų sargybiniai atsistatydino iš pareigų, o dar trys yra laikinai nušalinti nuo darbo dėl atsisakymo skiepytis Covid – 19 vakcina.

Šveicarų sargyba, dar žinoma kaip popiežiaus asmens apsauga buvo įsakyti „saugoti savo ir kitų sveikatą bei pasiskiepyti“. Toks nurodymas buvo Vatikano vykdomos politikos dalis, užtikrinant, kad visi Vatikano darbuotojai privalomai pasiskiepytų.

„Trys sargybiniai išvyko iš šalies, o dar trys, sutikę vakcinuotis, bet dar laukiantys vakcinacijos yra laikinai nušalinti nuo darbo, – teigiama žiniasklaidos pranešime.

Popiežius ne kartą pakartojo savo pritarimą vakcinacijai, tačiau dalis katalikų, kurie nesutinka skiepytis, skundžiasi, jog pontifikas negirdi jų pozicijos.

Kiek anksčiau Vatikanas išleido raštą, kuriame teigiama, jog katalikai gali naudotis vakcina, kuriai pagaminti buvo naudojamos abortuotų embrionų ląstelės. Visgi, buvo pabrėžiama, jog galutinį sprendimą skiepytis ar ne turi laisvai priimti pats asmuo.

Katalikų tarpe taip pat nekyla kalbos apie vadinamojo galimybių (žaliojo) paso įvedimą kartu su vakcinacijos kampanija. Kai kurie katalikai teigia, jog tai primena paženklinimą iš Apreiškimo Jonui knygos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Tokiais sprendimais įteisinama bet koks susidorojimas su žmogumi – pradedant abortiniu embrionu ir žaidžiant kiek tik norėsis. Žaiskit savųjų rate neaimanuodami kad kažkas laukia ir jūsų mirties.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis