Kanadoje suimtas pastorius, laikęs pamaldas karantino metu: „jūs sekantys“

Pastorius Artur Pawlowski, buvo suimtas grįžtantis į Kanadą iš kelionės po JAV. Asmuo kaltinamas kaukės nedėvėjimu bei viešų pamaldų laikymu birželį, pažeidžiant karantino reikalavimus. Taip pat, pastorius apkaltintas organizuotu nelegalių susibūrimų vykdymu bei propagavimu, skatinant į pamaldas susirinkti kitus asmenis.

Spalio 13 d. turėsiančio vykti teismo posėdžio laukiantis dvasininkas teigė kaltinimus laikantis absurdiškais ir totalitariniais. „Jei jie atėjo manęs, ateis ir jūsų, neabejokit. Ką jie daro šiandien, tą aš jau išgyvenau sovietinėj Lenkijoj. Jie mane suimdavo vidury gatvės kaip nusikaltėlį, kaip kokį teroristą. Dabar jie deda antrankius ir bando mus palaužti, bandydami parodyti, kad visi, kurie priešinasi tokiai tironijai ir vykdo Dievo žodį, bus nubausti“, – sakė Kalgario valstijoje dirbantis pastorius A. Pawlowski.

Pastorius taip pat teigė, jog policija buvo pasirodžiusi ir Velykų metu, kuomet trukdė pamaldoms ir teigė, jog pastoriui yra išduotas suėmimo orderis dėl atstumų nesilaikymo ir nelegalių susirinkimų organizavimo. Visgi, policijai reguliariai tikrinant krikščionių bendruomenes, pastorius pabrėžė, jog Ramadano ir visų islamo religinių švenčių metu musulmonai nebuvo tikrinami, vietos imamai nesulaukė jokių nuobaudų.

„Jie išties nekenčia krikščionių ir net nedvejoja to pademonstruoti“, – situaciją komentavo žurnalistė Ezra Levant.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis