Arkivyskupas Carlo Maria Viganò: pasaulio galingieji naudojasi pandemija Didžiajai perkrovai

Arkivyskupas Carlo Maria Viganò (Karlas Marija Viganas) iš anksto įrašytu vaizdo pranešimu kreipėsi į Turino aikštėje susirinkusius protestuotojus prieš skiepų pasus. Jame pasmerkė šio pasaulio galingųjų naudojimąsi pandemija, siekiant įgyvendinti „Didžiąją perkrovą“ (Great Reset).

Arkivyskupo 10 minučių trukmės vaizdo pranešimas buvo transliuojamas didžiuliame ekrane Turino miesto Piazza Castello aikštėje, kur buvo susirinkę protestuotojai prieš skiepų pasus, dalyvavę akcijoje „Baimei ne“ (No Paura day). Buvęs apaštališkasis nuncijus Jungtinėse Valstijose susiejo „žaliojo paso“ įvedimą Italijoje su „Didžiąja perkrova“, apie kurią jis ne kartą įspėjo.

Pradžioje C. M. Vigano išreiškė paramą žmonėms, susirinkusiems aikštėje, taip pat daugelyje kitų Italijos vietų, ir pasveikino juos už ryžtą pasipriešinti didžiosios žiniasklaidos skleidžiamam „melo naratyvui“.

Po to jis pasmerkė sveikatos diktatūros, kurioje dalyvavo ir pasauliečiai, ir dvasininkai, įsigalėjimą. Jis sakė: „Nemalonu matyti, kaip visos politinės jėgos, įskaitant ir tas, iš kurių buvo galima tikėtis pasipriešinimo šios sveikatos diktatūros sukūrimui, tapo nusikalstamo sąmokslininkų elito bendrininkais“, – sakė jis. „Tai valdininkai, teisėjai, policijos pajėgos, gydytojai ir mokslininkai, valstybės pareigūnai, žurnalistai, taip pat vyskupai ir kunigai bei patys Vatikano vadovai“.

Paskui jis pakartojo savo teiginį, kad pandemija yra naudojama siekiant įvykdyti Didžiąją perkrovą, kurios trokšta globalistinis elitas iš Davoso Pasaulio ekonomikos forumo.

„Manau, visi supratome, kad pandemija naudojama kaip priemonė šiai perkrovai, kuri buvo detaliai planuojama jau daugelį metų“, – sakė jis.

C. M. Viganò taip paaiškino COVID-19 ir Didžiosios perkrovos ryšį: „COVID-19 padėjo apriboti prigimtines piliečių laisves ir įvesti orvelišką režimą, kuriame kiekvienas iš mūsų yra sekamas ir kontroliuojamas visoje savo veikloje“.

Tačiau likusi jo kalbos dalis įgavo daug dvasiškesnį matmenį, kai jis užsiminė apie antgamtines jėgas, veikiančias dabartinėje kovoje:

Jis sakė: „Taip pat būtina žengti giliau, – sakė jis, – t. y. pripažinti, kad tai, ką matome vykstant, atitinka nežmonišką projektą, kurį vykdo jėgos, nekenčiančios ne tik kūno sveikatos, bet, visų pirma, sielos išganymo.“

Arkivyskupas priminė Castello aikštėje susirinkusiems žmonėms, kad Dievas juos apdovanojo nemirtinga siela: „Kiekvienas mūsų turime nemirtingą sielą, kurią sukūrė Dievas, ir atpirko mūsų Viešpats Jėzus Kristus kryžiaus auka“, – sakė jis.

Po to jis dabartinį žmonijos nykimą siejo su praeities neištikimybe Dievo įsakymams ir daugybe žmonių nuodėmių, tarp jų ir abortų nusikaltimu.

„Turime pripažinti, kad jei jau priėjome iki šio taško, tai didele dalimi dėl to kalta mūsų pačių neištikimybė, leidimas kitiems už Dievą nuspręsti, kas yra teisinga, o kas ne, – sakė jis, – tolerancijos vardan leisti žudyti vaikus įsčiose, ligonius ir senelius, krikščioniškosios moralės išsigimimas ir vaikų bei jaunimo sugedimas.“

Arkivyskupas savo pranešimą užbaigė buvusio popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo mintimis, 1978 m. savo pontifikato pradžioje sakiusio: „Atverkite plačiai duris Kristui! Nebijokite!“, ir paragino savo klausytojus gyventi krikščioniškai.

„Bet svarbiausia – prašau, maldauju – grįžkite prie gyvenimo Dievo malone, dažnai priimkite sakramentus, praktikuokite dorybes, būkite gerais krikščionimis, ištikimais savo Krikšto pažadams, bei autentiškais Kristaus liudytojais.“

Savo kreipimąsi arkivyskupas užbaigė pakviesdamas susirinkusiuosius kartu sukalbėti „Tėve mūsų“ malda. 

Italijos arkivyskupas emeritas Carlo Maria Vigano, buvęs apaštališkasis nuncijus Vašingtone pagarsėjo tuo, kad 2019 metais elektroniniuose laiškuose dienraščiui „The Washington Post“ rašė , kad tiek Pranciškus, tiek jo pirmtakas Benediktas XVI privalo sąžiningai prisipažinti, ką jie žinojo apie buvusio Vašingtono arkivyskupo Theodore’o McCarricko (Teodoro Makariko), dešimtmečius vykdytą lytinį išnaudojimą. Jis laikomas vienu didžiausių dabartinio pontifiko kritikų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

28 KOMENTARAI

  • jei šis virusas dirbtinai sukurtas? Kas nuo to keičiasi? Jis YRA ir viskas. Gerai, kad dar nepasakė, kad jo nėra. O dėl ko jis yra, – tai arkivyskupas teisus. Dėl žmonių nuodėmių, dėl nusigręžimo nuo Dievo.

   • velnias yra gudrus įvilioti į savo spąstus. Tam jis naudoja godumą, neapykantą, baimę ir t.t., todėl daug yra pasiklydusių.

   • o griebiasi už šiaudo. Ir negalima dėl to žmonių kaltinti. Žmonija pasimetusi ir daro viską, bandydama gelbėtis. Bet kol nesuklups prieš Dievą, atgailaudama už nuodėmes, kol nesiims keisti savo gyvenimo, tol ir kankins ją visokie virusai ir kitos nelaimės.

   • O ,tamsta,tik dabar daėjo. Per 2m su tokia info gausa „sąmokslo teorijos“, kuri su paspirtuko greičiu atšoliavo, ir šuo jau būtų išmokęs kalbėti. Žmonių įbauginimas ir sumarmaliavus-valdymas ir vergija. Lukterkit ir pasigailėsite „tikėja mokslu“ galutinai,tik bus per vėlu🥲

 1. Dievą mylinčiam visa išeina į gera. Ir skiepai, ir ne skiepai, ir net mirtis. O Dievą mažai mylinčiam visa išeina ne į gera. Ir skiepai, ir ne skiepai, ir gyvenimas, ir mirtis.

 2. Nėra vieno recepto visiems (skiepytis ar nesiskiepyti, tikėti viena nuomone ar kita). Kas tikrai myli Dievą, tam nepakenks joks pasirinkimas, net jei jis baigtųsi mirtimi. Visi mes mirsim anksčiau ar vėliau.

  • labai egoistiškas mąstymas – „aš, man, mano, mane“..Kaip man bus, tai tegu būna. Bet jeigu mano abejingumas padės kurti blogį, tada „aš, mano, man“ liks savo egoistiniame kiaute…Iki pasaulio pabaigos

 3. Labai svarbu, kad randasi tiesą vertinančių ir nebijančių ją išsakyti ne tik eilinių žmonių, bet ir arkivyskupai. Juk jie susiduria su žmonių skausmu, su netektimis dėl skiepų padaromos žalos besibaigiančiomis mirtimi. Džiaukimės, kad Dievas vis daugiau paskatina tai paliudyti. Ačiū redakcijai, kad išspausdina tokius straipsnius, kurie padeda atgauti viltį, gyvenimo prasmę ir džiaugsmą.

  • Štai ką arkivyskupas pabrėžė, o ne mirtis ar kažkokią žalą: „Bet svarbiausia – prašau, maldauju – grįžkite prie gyvenimo Dievo malone, dažnai priimkite sakramentus, praktikuokite dorybes, būkite geri krikščionys, ištikimi savo Krikšto pažadams, bei autentiški Kristaus liudytojai“.

 4. Apreiškimas Jonui kalba atviru tekstu apie viską, kas vyksta šiomis dienomis. Reikia būti aklu ir kurčiu arba netikinčiu į Dievą, kad to nematyti.

 5. Labai jau gerai arkivyskupas žino, „ko trokšta globalistinis elitas iš Davoso Pasaulio ekonomikos forumo“. Nežinojau, kad arkivyskupai dar ir tokia žvalgyba užsiima laisvu nuo ganytojavimo laiku.

 6. Kas yra gavęs Šv. Dvasios dovanų, gali pranašauti ir daryti kitus stebuklus. Ir dar daugiau, kaži, kaži ar jo, arkivyskupo jėgoms patylėti? Matykite Dievo siunčiamus ženklus. Tiesa lenda net pro sukąstus dantis, pro užčiauptas lūpas. Net mūsų valdžiažmogiai nebe suvaldo savo žodžių, nors tai jiems labai ir labai atsirūgsta, t.y. lyg liudijimas prieš save.

 7. Arkivyskupas teisus, manyčiau, einama prie vieno centralizuoto pasaulio valdymo be Kristaus, be Dievo, su masonišku visų religijų suliejimu. Tos idėjos seniai išsakomos, tie patys masonai ir visokie ezoterikai apie tai rašo seniai, nieko naujo išties, net pranašu nereikia būti, tik konstatuoti faktus.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis