Teatro diena: Vydmantų teatras kvietė virtualiai švęsti su „Žaldokynės” personažais

„Teatras netelpa į jokius „rėmus”, – buvo rašoma kvietime, – todėl ypatinga yra švęsti Teatro dieną, kai aplinkui visokių suvaržymų yra tiek daug. Pasijuskime laisvesni šiandien kovo 27 d. 18 val. pabūdami kartu su Vydmantų teatro bendruomene!”, – tokiais žodžiais Teatro dienos proga Vydmantų teatras kvietė pabendrauti su spektaklio „Žaldokynės” personažais ir dalyvauti protmūšyje „Apie Žaldokynę”.

Susitikimo metu spektaklio režisierius Saulius Vaičiulis sveikino visus su Teatro diena, o muzika pasirūpino Vydmantų kapela.

Rokas Pilibaitis, renginio vedėjas, pastebėjo, kad žmonės šiuo metu yra pasiilgę teatro. Kretingos rajono meras Antanas Kalnius sveikino teatralus su švente, dalinosi savo patarimais, kaip nugalėti scenos baimę. Taip pat jis pastebėjo, kad teatralas be scenos būti negali.

Spektaklis „Žaldokynė” / Vaizdo įrašo stop kadras

„Žaldokynės“ premjeriniai spektakliai Vydmantuose jau vyko du kartus. A. Kalnius Kretingoje matytą spektaklį įvardino esantį nemėgėjiško lygio ir džiaugėsi, kad kretingiškiams jis labai patiko.

Vydmantų kultūros centro vadovė Jolanta Japertienė taip pat sveikino visus su Teatro diena, ir džiaugėsi, kad Vydmantuose įsikūrė teatras, kuris turi labai darbštų režisierių Saulių, subūrusį net penkiolikos žmonių kolektyvą.

Primename, kad spektaklio režisierius S. Vaičiulis į B. Dauguviečio pjesę įpynė su vydmantiškių kasdienybe susijusių akcentų, pradedant bažnyčios statybos darbais ir baigiant gatvių tvarkymu, o Vydmantų žmonės, nors ir ne profesionalūs aktoriai, pasirodė puikiai.

Pirmasis virtualus spektaklis Vydmantuose / Renginio organizatorių nuotr.
Ištrauka iš spektaklio

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte