Vašingtone prasidėjo 32 – asis 90 – ties valandų Biblijos skaitymo renginys

Kasmet vykstantis devyniasdešimties valandų Biblijos skaitymo renginys arba „maratonas“ prasidėjo gegužės 1 d., šeštadienį, 14 val. Vašingtone (JAV). Maratonas tęsis iki trečiadienio 10 val. Renginio metu įvairūs žmonės, bažnyčių bendruomenės, politikai 90 val. skaito Bibliją.

Renginį organizuoja Indianos Biblijos platinimo tarnyba „Seedline International“. Visas renginys taip pat transliuojamas ir internetu. Jis tradiciškai vyksta kiekvieną pavasarį JAV Kapitolijaus vakarinėje terasoje. Tačiau dėl pandemijos praėjusiais metais Biblijos skaitymo maratonas atidėtas rugsėjui. Nors tikėtasi, kad renginys šiemet vyks Kapitolijuje, jis vėl vyksta Tikėjimo ir laisvės biure. Renginio organizatorius Keithas Davidsonas leidiniui „Christian Post“ sakė, kad Kapitolijus vis dar yra aptvertas tvoromis, todėl Biblijos skaitymas ten neįmanomas.

Renginyje dalyvauja bažnyčios, politikai, paprasti žmonės. Davidsonas teigė, kad šiais metais Baltųjų rūmų nariai ir kai kurie senatoriai dalyvaus virtualiai. Tačiau jis negalėjo atskleisti, kurie jų tiksliai dalyvaus, nes „visa tai dar derinama“. Jo teigimu, senatorius Tedas Cruzas (Teksasas), buvęs respublikonų kandidatas į prezidentus, užsirašė vienos minutės skaitymui.

„Manau, kad Biblija yra pirmasis ir svarbiausias dokumentas, antrasis pagal svarbumą yra šalies Konstitucija“, – sakė jis. „Žinoma, Konstitucija turi būti pagrįsta Biblijos principais. Taigi, mūsų tikslas yra bandyti paskatinti žmones grįžti prie jų, apmąstyti juos, parodyti žmonėms jų svarbą“.

Nuo sausio 6-osios Kapitolijaus riaušių didžioji dalis Kapitolijaus buvo aptverta tvoromis ir vielomis. Davidsonas sakė, kad nors „tvora vis dar stovi ir neišduodami leidimai“ renginiams, jis dar kartą kreipėsi dėl leidimo kitų metų Biblijos skaitymą surengti būtent ten.

Kaip ir 2020-ųjų metų Biblijos skaitymo maratonas, taip ir šių metų renginys yra virtualus. Davidsonas mano, kad internetu turėtų dalyvauti nuo 400 iki 500 žmonių. „Mes turime tris šimtus šešiasdešimt ​​penkiolikos minučių trukmės laiko tarpus, kuriuos reikia užpildyti. Ir šį kartą dėl virtualaus skaitymo galimybės užsiregistravo keletas bažnyčių“, – sakė jis. „Taigi, jie neskubės skaityti. Kai kas užtruks valandą, kai kas – dvi, kad visi galėtų perskaityti dalį Rašto “.

Davidsonas apgailestavo, kad „labai nutolome nuo Biblijos principų“. Tačiau jis išliko optimistiškai nusiteikęs, nes „šalyje vis dar yra stipri tikinčiųjų krikščionių bendruomenė ir padėtas krikščioniškų principų pagrindas“, nors dauguma šalies vadovų vadovaujasi „pasaulietiniais“ principais. Jis tikisi, kad Biblijos skaitymo renginys įkvėps amerikiečių tautą iš naujo prisiminti Biblijos principus.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis