REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Šeši žymūs žmonės, kurių motinos tik per plauką nepasirinko aborto

ŠaltinisALETEIA

Dėl savo motinų drąsos bent šeši garsūs vyrai ir moterys šiandien yra su mumis gali dalintis išskirtiniais savo talentais. Aborto atveju ne visada atsižvelgiama į tai, kuo galėjo tapti abortuotas vaisius. Tiesą sakant, žmonėms kartais tiesiog yra lengviau negalvoti apie tai, ką negimęs vaikas būtų galėjęs pasiūlyti pasauliui. Tačiau tik pagalvokime, kiek potencialių mokslininkų, mokytojų, sportininkų, gydytojų, menininkų, inovatorių ar valstybės tarnautojų neteko galimybės pasidalinti savo talentais su pasauliu? To niekada nesužinosime.

Jei tik pagalvotume apie keletą pažįstamų žmonių, kurie vos per plauką nebuvo abortuoti, galbūt tai mums padėtų suvokti priimto drastiško sprendimo dėl aborto pasekmes. Pagalvokime, kaip pasaulis atrodytų be šių asmenų talentų?

Taigi kartu pažvelkite į šį šešių įžymybių sąrašą, kurių gyvybei ir talentams kelio vos neužkirto abortas. Jų motinų drąsa leido joms pasirinkti gimdyti, net jei tai pareikalavo daug aukų.

Celine Dion

Kai kanadietės dainininkės Celine Dion (Selin Dion) mama sužinojo, kad yra nėščia, moteris, visiems suprantama, jautėsi prislėgta, nes tai buvo jau 14-as jos vaikas. Tuo metu kai žymios dainininkės mama svarstė apie abortą, ji visgi nusprendė pasikalbėti su savo kunigu,. Šis sugebėjo moterį nukreipti tinkama linkme, kur buvo suteikta reikiama parama. Ir kokia nepakartojama Celine tapo! Visame pasaulyje labai mylima dainininkė daugelį metų teikia neapsakomai daug džiaugsmo milijonams žmonių.

Justinas Bieberis

Dainininkas Justinas Bieberis (Džastinas Biberis) mus džiugina savo talentais tik dėl savo motinos tvirtybės.

Būdama 17 metų, Pattie Mallette (Pati Malet) sužinojo, kad yra nėščia, ir, kaip pasakojo žurnalistams, sulaukė daug žmonių spaudimo pasidaryti abortą.

„Tiesiog žinojau, kad negaliu jo pasidaryti. Tiesiog žinojau, kad turiu vaiką pasilikti”, – „Today” laidos vedėjai Kathie Lee Gifford (Keiti Ly Giford) pasakojo dainininko motina Mallette.

„Dariau viską, ką galėjau geriausia. Nors nenumaniau, kaip viskas bus, bet tiesiog žinojau, kad negaliu nutraukti savo nėštumo. Buvau pasiryžusi padaryti viską, ko tik prireiks”.

Pasirinkusi gyvybę jauna mama pasielgė tikrai tinkamai, kaip paliudytų milijonai žymaus dainininko gerbėjų.

Andrea Bocelli

Ar galite įsivaizduoti pasaulį, kuriame niekada negirdėtume garsaus italų tenoro Andrea Bocelli (Andrėjaus Bočelio) balso skambesio? Kaip dabar jau žinoma, jo motinai gydytojai liepė pasidaryti abortą, nes žadėjo, kad vaikas gims neįgalus. Pasak A. Bocelli, dainininko mama tuomet nėščia buvo paguldyta į ligoninę dėl apendicito.

Dainininkas trumpame vaizdo įraše pasidalino savo istorija.

„Gydytojai turėjo motinai ant pilvo uždėti ledo, o kai gydymas baigėsi, jie pasiūlė jai nutraukti vaiko gyvybę, nes tai, anot jų, būtų buvusi geriausia išeitis. Gydytojai teigė, kad kūdikis gims su tam tikra negalia, tačiau jauna drąsi moteris nusprendė aborto nepasidaryti, ir vaikas gimė. Ta moteris buvo mano motina, o aš buvau jos vaikas”, – pasakojo italų tenoras.

„Galbūt ir esu šališkas, bet galiu pasakyti, kad tai buvo teisingas jos pasirinkimas”.

Dar dainininkas vaizdo įraše pridūrė, kad tikisi, jog jo istorija bus paskatinimas kitoms motinoms rinktis gyvybę.

Timas Tebowas

Amerikietiškojo futbolo žaidėjo Timo Tebowo (Timo Tebovo) motina Pam Tebow (Pem Tebou) susirgo amebiaze, dėl kurios turėjo vartoti stiprius vaistus. Jos sveikata pablogėjo tuo metu, kai sužinojo, kad yra nėščia.

Kaip Timas pasakojo savo knygoje Through My Eyes, gydytojai manė, kad vaisius buvo tam tikros rūšies auglys, kurį reikėjo pašalinti. Jo motina Pam atsisakė tą padaryti, tačiau nusprendė karštai melstis, o visų jos maldų rezultatas buvo gimęs sveikas berniukas, savo neįtikėtina futbolininko karjera džiuginęs daugybę amerikietiškojo futbolo gerbėjų.

Stephenas Curry’is

Dar vienas žymus sportininkas Stephas Curry’is (Stefenas Karis) gimė tik dėl stipraus savo motinos tikėjimo. Kaip Sonya Curry (Sonja Keri) pasidalino savo knygoje Fierce Love: A Memoir of Family, Faith, and Purpose, kur pasakoja apie savo šeimą, tikėjimą ir tikslus, tik Šventosios Dvasios dėka ji nenuėjo iki abortų klinikos.

„Dievas turėjo planą tam vaikui”, – sako JAV krepšininko mama.

Jackas Nicholsonas

1990 m. legendinis aktorius Jackas Nicholsonas (Džekas Nikolsonas) interviu laikraščiui „The Washington Post” 90-aisiais atskleidė, kad augo nesuprasdamas, kad jo „sesuo” iš tikrųjų yra jo motina. Tai turėjo įtakos jo paties požiūriui į abortus. Nors aktorius ir teigia esąs už laisvą pasirinkimą, tuo pat metu yra ir prieš abortus, nes „pats yra nesantuokinis vaikas”, ir, anot jo, „būtų veidmainiška užimti kitokią poziciją”.

„Aš būčiau miręs, manęs nebūtų buvę. Jaučiu tik visišką susižavėjimą, dėkingumą ir pagarbą stiprybei moterų, kurios priėmė tokį sprendimą, koks buvo priimtas mano asmeniniu atveju”, – sakė jis.

Aktorius pats tapo tėvu, ir tame pačiame interviu atskleidė, kad jaučiasi palaimintas galėdamas turėti vaikų.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte