„Šeimų sąjūdžio“ skundas prieš Vilniaus savivaldybę nebus teisme nagrinėjamas skubos tvarka

ŠaltinisINFA

Vakar „Šeimų sąjūdis“ gavo atsakymą iš Vilniaus Apygardos administracinio teismo, kuriam buvo pateiktas skundas dėl Vilniaus savivaldybės atsisakymo leisti rengti birželio 15 – 17 d. mitingą. Teismas pareiškė, jog jokių sutrumpintų ar skubių tokio pobūdžio bylų svarstymų įstatymas nenumato, todėl ši byla bus svarstoma įprasta tvarka, t. y. maždaug po dviejų savaičių.

Citata iš teismo atsakymo pareiškėjams: „Lietuvos Respublikos susirinkimų įstatymo 7 straipsnio 7 dalis (Lietuvos Respublikos susirinkimų įstatymo redakcija, galiojanti nuo 2018 m. kovo 1 d.) nustato, kad savivaldybės administracijos direktoriaus ar jį pavaduojančio asmens veiksmai (neveikimas) ar pranešimo apie organizuojamą susirinkimą suderinimas gali būti skundžiami Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo (toliau – ir ABTĮ) nustatyta tvarka. Jokių sutrumpintų bylos nagrinėjimo terminų nei Susirinkimų įstatymas, nei ABTĮ tokio pobūdžio byloms nenustato“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Ir netingėkite visi ateiti pasivaikščioti 🙂 , nes valstybė jau skęsta nuo tokių valdanćiųjų 🙂 , gelbėti turime visi !!!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis