Salvadore – tėvų pergalė prieš lyčių indoktrinaciją

ŠaltinisCNA

Salvadoro (Centrinė Amerika) Švietimo ministerija atleido pareigūną, atsakingą už tai, kad per nacionalinę visuomeninę televiziją buvo leista transliuoti genderizmo ideologiją propaguojančią laidą vaikams, kilus tėvų pasipiktinimui.

Rugsėjo 26 d. Švietimo ministerija (MINED) atleido Nacionalinio mokytojų rengimo instituto (INFOD) direktorių Carlosą Rodriguezą Rivasą (Karlosą Rodrigezą Rivasą) dėl kontroversijos, kurią sukėlė edukacinės programos „Mokykimės namuose“ segmentas, supažindinęs nepilnamečius su homoseksualų, lesbiečių ir biseksualų lytinės orientacijos temomis.

„Mums aišku, kad visada turime būti budrūs dėl vaikų, saugoti jų psichinę sveikatą ir skatinti šeimos vertybes, kurios yra Salvadoro visuomenės pagrindas“, – teigė ministerija. Ji „taip pat prisiima įsipareigojimą peržiūrėti visas iš užsienio atvykstančias programas, kad neleistų naudoti medžiagos, kuri pažeidžia mūsų principus arba prieštarauja šalies, kurią norime kurti, vizijai“.

Likus kelioms valandoms iki šio pranešimo, Salvadoro visuomeninė televizija „Channel 10″ nusprendė nutraukti sutartį su institutu „dėl švietimo standartų nesilaikymo“, įskaitant „neleistino seksualinio turinio“ įtraukimą.

Tėvų aljansas, Salvadoro pilietinės visuomenės judėjimas, ginantis šeimą, džiaugiasi direktoriaus nušalinimu.

„Tai įvyko dėl visų atsidavusių Salvadoro šeimų ir tėvų skundų“, – teigė aljansas.

„Turime apsaugoti savo vaikus nuo ideologijų, prieštaraujančių žmogaus orumui“, – pabrėžė jis.

Taip pat teigiama, kad vaikų vadovėlių turinyje vis dar „kalbama apie tokias sąvokas kaip seksualinė orientacija, seksualinė tapatybė, seksualinis malonumas, erotika ir masturbacija iš lyčių ideologijos perspektyvos“. Pasak už gyvybę pasisakančių grupių, mokiniams kyla seksualinės ir emocinės prievartos pavojus, kai valstybinės mokyklos mokytojas drįsta šiuos klausimus nagrinėti su nepilnamečiais be jų tėvų sutikimo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte