Būsimos Italijos premjerės Georgia Meloni pergalės kalba

ŠaltinisRESPUBLIKA

Pristatome būsimosios Italijos premjerės Georgia Meloni kalbą: 

„Kodėl šeima pradėta laikyti priešiška? Kodėl šeima skamba grėsmingai? Nes tai (šeima) mus išskiria iš bendros masės. Tai mūsų individualumas. Todėl viskas, kas mus išskiria, yra priešiška dabartiniam laikui, tiems, kurie norėtų, kad mes nebeturėtume individualumo, o būtume tik idealiais vergais-vartotojais.

Todėl jie puola tautinę tapatybę, religinę tapatybę, lytinę tapatybę ir šeimos tradicijas.

Man atimta teisė save vadinti itale, krikščione, moterimi, motina. Nes, aš privalau būti pilietis x, lytis x, tėvas 1, tėvas 2, aš turiu būti skaičius. O kadangi aš tik skaičius, aš nebeturiu asmenybės ir šaknų. Ir tada aš būsiu tobulas vergas finansinių spekuliantų valdžioje. Būsiu idealus vartotojas.

Man atimta teisė save vadinti itale, krikščione, moterimi, motina. Nes, aš privalau būti pilietis x, lytis x, tėvas 1, tėvas 2, aš turiu būti skaičius

Štai kodėl jie mums įskiepija tiek daug baimės. Štai kodėl šis įvykis (pergalė rinkimuose) jiems yra toks gąsdinantis. Nes mes nenorime būti skaičiais. Mes norime apginti žmogiškąsias vertybes. Kiekvieną žmogų. Nes kiekvienas iš mūsų turi unikalų ir nepakartojamą genetinį kodą. 

Patinka kam nors tai ar ne, tai yra – šventa. Mes tai ginsime. Mes apginsime Dievą, šalį ir šeimą. Tai dalykai, kurie labiausiai erzina tuos žmones (valdžioje). Mes tai padarysime, kad apgintume savo laisvę. Nes mes niekada nebūsime vergais ir paprasčiausiais vartotojais visiškoje priklausomybėje nuo finansinių spekuliantų. Štai apie ką yra mūsų misija. Štai kodėl aš šiandien atėjau čia.

Čestertonas prieš daugiau nei šimtmetį rašė: „Turėsime uždegti laužus, kad paliudytume, jog du kart du yra keturi. Reikės išsitraukti kardus, kad įrodytume, jog vasarą lapai žali.“ Šis laikas atėjo. Mes pasiruošę. Ačiū jums“

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

  1. Dievą ji gins. O kur ji buvo, kai italus šantažu badė plandeminais badalais, darkė nepakartojamą genetinį kodą, ujo gpasais, žlugdė verslus ir tt. Ar bent burbtelėjo prieš Draghi apdovanojimą. Už ką, iš kieno rankų. Tų pačių, kurie ją mesijumi pristato.

    • Čia tik jos kalba, pasakyta laimėjus rinkimus, o ne ataskaita ką kada sakė-darė, nesuprantama kas Jums netinka joje. Kalba labai puiki, kad mums tokią Premjerę….

      • O ką blogo kalba jūsų premjeras. Tik gera. Ir ataskaitų nedalija, ypačiai laimėjęs rinkimus.

  2. Neskubėkim nei liaupsinti, nei smerkti. Įvykiai rutuliojasi tokiu greičiu, kad netrukus pamatysim, kaip yra iš tikrųjų. Niekas neįvyksta be Dievo valios.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte