Prof. S. Čaplinskas pripažino, kad vakcinos nuo koronaviruso gali suaktyvinti širdies ir onkologines ligas

Nors Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys paskelbė apie koronaviruso pandemijos pabaigą Lietuvoje, tačiau sergamumas šia liga išlieka aukštas, o spalio pradžioje į Lietuvą atkeliaus pirminė siunta sudaryta iš apie 130 tūkst. vakcinos dozių nuo omikrono atmainos.

Rugsėjo 27 d. „Delfi“ „Temos“ laidoje prof. Saulius Čaplinskas buvo kalbinamas apie naują vakcinacijos etapą. Be kita ko, žurnalistė pasiteiravo laidos svečio apie būtinybę skiepytis įvairioms amžiaus grupėms. Prof. Čaplinskas pastebėjo, kad jau yra oficialių duomenų, kurie nurodo, kad vakcinos ne tik gali turėti šalutinį poveikį, bet ir sukelti širdies raumens pakenkimą bei suaktyvinti vėžinius susirgimus.

Prof. S. Čaplinskas akcentuoja, kad vakcinacija turėtų vykti kiek įmanoma individualiai. Primename, kad buvęs AIDS ir užkrečiamųjų ligų centro vadovas buvo aktyvus plačios vakcinacijos šalininkas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

44 KOMENTARAI

 1. Tai kas buvo sakoma nuo pat pradžių nei čiaplinskas nei jo komanda nesiklausė,vygdė tik planą paskiepyti nepaisant šalutinių poveikiu !

  • ,,visi kartu,,…. pasiskaitykit, ka net sito Laikmecio komentatoriai komentavo, kurie uz skiepus buvo. Kokiais zodziais jie kad ir po Vaineikio tekstais kalbejo. Kur visi tie asd, arnoldai ir kaimoonos, ir aibes anonimu, keiksmais ir prakeiksmais pritvinkusiu

 2. Šis pasisakymas Čiaplinskui bus užskaitytas kaip lengvinanti aplinkybė teismo procese, kuris anksčiau ar vėliau vyks tiems, kurie agitavo ir vykdė priverstinį skiepijimą. Degsit pragare, mengelės!

 3. Turėtų atsakyti visi ,kurie prievarta bandė įkišti tą marmalą.Jau tada buvo aišku ,kad kažkas čia ne taip.Vienam po skiepo atsinaujina onkologija ,,,ir miršta,kitas iš vis staigiai po skiepo suserga onkologija ir t.t. Dėkoju Dievui už suteiktą protą nesiskiepyti,nors ir teko praeiti pro sunkumus ,pažeminimus.Tačiau Dievas neapleido ,viskas išėjo į gerą.Šlovė tau Jėzau.Amen.

   • Tai ,,šniokitės,, ir 4 dozę, antrąją palaikomąją. Bus raMiau. Niekad negali žinot kur bėga pačiups. Gal net kaimo krautuvėj bepletkaujant….. Keista, kai apgautas žmogus jokiu būdu nenori to pripažint. Nebent būtų iš tų aršiųjų, kurie linkėjo mirti beskiepiams, siūlė juos kalinti, marinti badu ir kitaip dergėsi. O dabar nesigėdi jėzuotis.

 4. Oj, koks piktas. Mane moko, kad mylėti artimą… Šiame portale daug piktų komentatorių. Turėjau iliuzijų, kad čia, taikesnė atmosfera. Deja….

  • Tik faktai, jokio pykčio čia nėra. Buvo meluojama ir manipuliuojama. Buvo. Buvo prievartaujama. Buvo. Buvo niekinami, engiami ir keikiami ,,neskiepiai,,. Buvo. Kiekvienas veiksmas turi pasekmes. Turi ir atsakomybę visi asmenys. Dabar vieni apsimeta, kad nieko nebuvo, kiti žaidžia darželinukų žaidimėlius pavadinimu nieko nematau, nieko nesuprantu, kažkas dėl kažko piktas, kaži kodėl… Artimo ,,meilė,, daugeliui reiškėsi smerkimu, niekinimu ir keikimu. Pergalvokit savo artimo meilės suvokimą.

 5. „kažkas dėl kažko piktas, kaži kodėl“ Turiu pasiūlymą 🤗. Šitą klausimą už- duokit sau. Gal atsakymą rasit?

  „Artimo ,,meilė,, daugeliui reiškėsi smerkimu, niekinimu ir keikimu. Pergalvokit savo artimo meilės suvokimą“.
  Mano atrimo meilės suvokimas yra toks: pakantumas kitaip mąstančiam,nežeminimas ir nesmerkimas, mandagumas, kantrumas, susivaldymas ir pan.

 6. „Nesileiskit į asmeniškumus“.

  Viskas prasideda nuo manęs, kaip mąstau,kaip komentuoju, kaip bendrauju, kaip elgiuosi. Pandemija jau praeitis, o tulžis dar vis liejasi….Meilės artimui, Ramybės ir sėkmės Jums 🤗.

  • Tai superpatogus požiūris plandemijos sumanytojams ir palaikytojams. Suprantu. Bet dauguma atsparūs tokioms manipuliacijoms, kokiomis žaidžiate. Jei visi jūsų siūlomos ,,ramybės,, laikysis, kita plandemija jau bus genocidas. Nušluos ir tokius, kokiu esate.

  • „Pandemija jau praeitis, o tulžis dar vis liejasi….“ Kokia ten, po perkūnais, tulžis. Tiesiog: MES ATSIMENAM. Asmeniškai aš visiems laikams įsidėmėjau įstaigas, parduotuves ir ypač žmones, kur buvo elgiamasi žmoniškai, o kur – nežmoniškai, su dideliu pasiskonėjimu, kad štai gavome progą pabūti mažučiais fiureriais, pasijusti viršesniais, galingais (ak, koks saldus jausmas! gal net vienintelė tokia proga gyvenime). Su didele simpatija menu tas kavines ir restoranėlius, kur mane įleido be jokio gp, žmogiškai, nieks nesikraustė iš proto, kad tik valdžiai kuo nuolankiau įsiteikti ir savo vidines baimeas užslopinti. Deja, pastarųjų buvo kur kas daugiau. Daug iliuzijų apie homo sapiens rūšį išsisklaidė, manau, tai galų gale į gera. PRISIMENAME IR PRISIMINSIME.

   • Vilnietei – būtent taip, lygiai taip pat manau ir mąstau, ir elgiuosi 🙂 Malonu, kad sutampa požiūriai. Manau, ne vien Jūsų ir mano.

 7. Supratau. „Akiratis“ antivakserių portalas. Jn 15, 9–17 „Nėra didesnės meilės, kaip gyvybę už draugus atiduoti“, o tie žmonės net pasiskiepyti dėl draugų bijo. Begemotai… Gaila, neblogas krikščioniškų ir ne tik naujienų portalas, deja ir čia manipuliojama… 🙁

  • “pasiskiepyti dėl draugų“…“ tai bent. Jūs čia rimtai?? Asmeniškai aš iš savo draugų norėjau tik vieno, ir sakiau: nereikia manęs saugoti! Bet žmonės kaip taisyklė tokių dalykų negirdi, nes kaip čia dabar išgirsi kitaip galvojantį. Juk reikia girdėti tik tai, ką sako Šventasis Televizorius. Sėkmės gyvenime su tokiu mąstymu.

 8. Tai koks jis po galais, ekspertas. Toks didis ekspertas ir tik dabar pamatė, ką vizi paprasti mirtingieji jau keletą metų kalba. Jis, būdamas eksperto pozicijoje ne tik teikė mintis medicinos tema, bet kėlė ir nesiskiepijančiųjų diskriminacijos idėjas.
  Jei praregėjai, tai privalai iištaisyti savo sukurtą blogi, visųuotinai atsiprašyti ir ivardinti tiesiai, kas tave klaidino, kokios buvo tokio aklumo priežastys.

 9. kiek žmogiškos baimės ir pykčio dabar liejasi šiuose kometaruose… Klausimas: 0 kur jūsų visų pasitikėjimas Dievu (nesvarbu – pasiskiepijai, ar ne)? Juk tik nuo Dievo veikimo priklauso mūsų gyvenimai, ne nuo mūsų pačių sprendimų ką daryti ir ko nedaryti nežinomoje aplinkoje, nes mūsų sprendimai niekada nebus tobuli.
  Kas pasitiki Dievu, tam niekas nebaisu. O čia putojanieji pasitiki tik savo teisumu. Gėda.

  • Nesuprantate apie ką kalba ar apsimetate? Kiekvienas asmuo laisvas ką rinktis ir kuo pasitikėti. O milijonai buvo verčiami svetimai žmogaus valiai paklusti. Dauguma tikinčiųjų ir pasitikėjo dievu, tik juo. Ir buvo nuo svetimos valios smurto arba apkvailinimo apsaugoti.

  • O tau ne geda? Kauneckas pasitikintis mokslunir Dievu, po trecio skiepo susirgo, komplikacijos, neteko inksto,
   i anapili neskuba kaip ir backis, tik daktaram vis dekoja uz isgelbeta gyvybe.

   • Na gal Kauneckas ne dėl skiepo neteko inksto.Juk ir šiaip žmogus gali susirgti.Gal tik sutapimas?.Aš irgi esu ir buvau kategoriška dėl skiepų.Pasitikėjau Dievu ,o ne skiepais.Dėl to man keista ,kad tokie kunigai kaip Kauneckas,nes jį gerbiu,pasitikėjo skiepais ,o ne Dievu.Kai pajaučiau ,kad tie skiepai ne nuo Dievo ,tai šetono melas,nes Dievas prievartos netaiko, o aš ir kiti ,kurie darbuose patyrėme prievartą ,ir net darbo praradimą ,iš kart buvo aišku širdyje ,kad Dievas mano pusėje,Jis tikrai prievartos netaikė ir netaiko.Galiu tik patarti pasiskiepijusiems atgailauti,atsiprašyti Dievo už savo netikėjimą……

  • Tai ne beprasmis pyktis – tai teisėėtas pasipiktinimas bei griežtas nesutikimas su tironų prievarta ir neteisingumu, nesutikimas su tokių veiksmų ideologais ir skatintojais, bei jų moralinis ivertinimas. Tai teisngumo gynimas sau ir visai tautai.

  • Tik įdomu ,koks tokių “fanatikų“tikėjimas.Jei kunigas ,dar nereiškia ,kad jis tikintis gyvai.Vatikane net kai kurie masonai kardinolai,netikintys,tai ko norėti iš paprastų kunigų ,kurie bėga į šetono glėbį.Popiežius irgi buvo griežtas dėl skiepų.Bet ar jis turi tikėjimą,manau ,kad ne ,masonų statytinis,vienos religijos …krislamas- šalininkas.

 10. Kunigas Vaineikis daug isgelbejo sviesdamas zmones, covidinis skiepas nuodas, is velnio, kaip ir pats laboratorinis virusas paleistas i aplinka, o vyskupas Kauneckas neisgirdo kunigo Vaineikio, Dievas nubaude, komplikacijos pazeide inksta ir covido neisvenge, puikybe.. kiti vyskupai irgi sio skiepo draugai, laisve uz peti, ant ju sazines.

   • na nemerdi ta bažnyčia, nemerdi. Anaiptol ne tik ant kunigų tikėjimas laikosi. Pamenate, dar „Altorių šešėly“ vienas kunigas Liudui Vasariui aiškina: tikėjimas, brol, laikosi pačiu tikėjimo reikalu, o ne kiek mes, kunigai, to tikėjimo duodame… Taikliai, reikia pripažinti. Kristus aiškiai pasakė: pragaro vartai jos nenugalės.

 11. jog visgi vertybė yra paprastas parapijietis. Kaip buvo karantinas, viskas uždaryta, niekur negalima. Baisu. Kaip jautėsi kunigai parapijose, kai matė tuščias bažnyčias? Ar susimąstė, kad vertybė yra žmogus, ne toks turtingas, ne toks gražus, neturintis valdžios. Sutinku, kad į Bažnyčią einama garbinti Dievą, dalyvauti Kristaus Aukoje nekruvinuoju būdu, priimti sakramentus ir melsti fizinio ir dvasinio išgydymo. Bet. Gal dabar dvasininkams bus vertybė žmogus, kuris ateidavo tyliai melstis, bet ne selfintis. Ateidavo (ir ateina) klausytis Dievo žodžio ir nuolankiai nuleisti galvą prieš Didįjį altorių. Tikiuosi laimingi susitikę žmones grįžusius į bažnyčias. Tegul niekada negrįžta virusai ir pandemijos, karantinai. Dieve globok mus.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte