R. Šimašius apie Šeimų sąjūdžio planuotą renginį: riaušėms Vilniuje leidimo nėra ir nebus

ŠaltinisBNS

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius sako, kad savivaldybė leidimo Lietuvos šeimų sąjūdžio renginiui neišdavė dėl saugumo, jo teigimu, „riaušėms Vilniuje leidimo nėra ir nebus“. 

„Mes Vilniuje laikomės labai aiškios pozicijos, kad visi turi teisę išsakyti savo nuomonę, visi be išimties, ir laikomės taip pat pozicijos, kad nesileidžiame, jog mus kvailintų“, – per spaudos konferenciją penktadienį sakė R. Šimašius.

„Ar Maskvos namai čia gali pasakoti, kad kultūros įstaigą kurią, kai iš tikrųjų propagandos įrankį – nekimbame ant to kabliuko. Lygiai taip pat, kai kažkas bando čia akmenų pagalba imti Seimą ir riaušių organizavimu užsiimti de facto, ką mes matėme“, – teigė jis.

Meras tvirtino, kad savivaldybė įsiklausė ir į pareigūnų argumentus dėl rugsėjo 10-osios mitingo.

„Apsimesti, kad tai yra koks nors taikus pasisakymas – mes tiesiog neapsimetame, kad nesuprantame, kas vyksta. Mes puikiai suprantame, kas vyksta, bent jau Vilniuje įsiklausėme ir į pareigūnų, ir į visų institucijų balsą, ir patys tą puikiai matome. Akivaizdu, kad riaušėms Vilniuje leidimo nėra ir nebus“, – tvirtino jis.

Vilniaus miesto savivaldybė po pakartotinio svarstymo neišdavė leidimo Lietuvos šeimų sąjūdžio rugsėjo 10-ąją planuojamam mitingui prie Seimo. Savivaldybės administracija tvirtino, kad leidimas neišduotas dėl per didelio dalyvių skaičiaus Seimo prieigose, žvalgybos perspėjimų apie išaugusią smurtinių išpuolių per protestus tikimybę, aplinkinių įstaigų prašymo netrikdyti darbo.

Šį sprendimą mitingo organizatoriai apskundė teismui.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis