Krikščionių sąjungos pareiškimas pasitinkant LGBTQ eitynes

Artėjančio LGBTQ parodo dalyviai nori įteisinti natūraliai prigimčiai prieštaraujančias „šeimos formas“. Tačiau pajutome klimato kaitos grėsmes, supratome kaip svarbu gyventi pasaulyje, kuriame vyrauja gamtos ir mūsų žmogiškų poreikių harmonija.

Imame suprasti, kad mums reikia ne tik ekologiško maisto, komfortabilių drabužių, sveikatai palankaus būsto. Jeigu norime išsaugoti savo tautos gyvybę, mūsų tarpusavio santykiai ir vertybės  taip pat privalo būti „ekologiški“ – kuo labiau natūralūs ir padedantys komfortabiliai jaustis žmonių bendruomenėje.

Šeima, natūrali mūsų visų būtis, ji tokia natūraliai graži ir ekologiška, kaip besikeičiantys metų laikai. Šeimai, kaip švariam maistui ar orui, reikia to, kas  labai natūralu –  jai  nereikia dažytis nenatūraliomis rėkiančiomis spalvomis, nereikia su triukšmu apie save byloti miestų aikštėse, nereikia stimuliuoti kūno sintetiniais hormonais, nereikia reikalauti, kad šeima būtų laikomas bet koks socialiai neekologiškas produktas. Užteršę savo šalį dirbtinais produktais skatinsime išnykimo ir mirties kultūrą.

Krikščionių sąjunga, ne paslaptis, remia natūralią sveiką gyvenseną. Todėl socialinė ekologija svarbi mūsų politinėje programoje.

Neleiskime šeimos niekinti ar keisti neatsakingais nenatūralios sintezės produktais.

Nesižavėkime triukšmu bei rėkiančiomis spalvomis. Saugokime tai, kas natūralu.

Neleiskime iškirsti miškų ir šeimų!

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

5 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis