Prezidentūra: Rusija gali testuoti NATO reagavimą, įsiverždami į Baltijos šalis

ŠaltinisBNS

Rusijos karinė samdinių bendrovė „Wagner“ gali bandyti testuoti Vakarų gynybos mechanizmus, įsiverždama į Baltijos šalis, sako prezidento vyriausiasis patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Kęstutis Budrys.

„Atsakant į jūsų klausimą – taip, jos gali testuoti [Vakarų] reagavimo mechanizmus ir suteikti galimybę Kremliui politiškai aiškinti, kad jis čia niekuo dėtas. Kaip kad vyksta Afrikoje“, – interviu „Delfi“ sakė šalies vadovo Gitano Nausėdos patarėjas.

taip, jos gali testuoti [Vakarų] reagavimo mechanizmus ir suteikti galimybę Kremliui politiškai aiškinti, kad jis čia niekuo dėtas. Kaip kad vyksta Afrikoje

Taip jis kalbėjo paklaustas, ar gali Rusija įvykdyti provokaciją Baltijos šalyse, pasinaudodama „Wagner” tipo grupuotėmis.

Rusijos karinių samdinių grupuotė dalyvauja invazijoje Ukrainoje.

„Wagner“ vis dažniau veikia ir prancūzų kalbą plačiai vartojančioje Afrikoje – Vakarų šalys teigia, kad jos kovotojai dislokuoti Burkina Fase, Centrinės Afrikos Respublikoje ir Malyje.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Jau tą rusija seniai pralenkė Lasbergių funta Lietuvoje. Tiesiog darosi žymei ir net labai agresyvesni. Tirai Lietuvos neteisėtas seimas jau baugina savo agresija ir net mažiausius lt zmogiukus vaikus.Tik ištisi grasinimai suvaržymai. Ant Tiek yra agresyvus. Kad jau nei tie rušistai nelabai ir baisūs. 3 metai draskosi ištisai tam seime, šoka rinkejam ant akių ir sako balduok už mane ir mano pokyčius tesime toliau. Tai kaip? vėl bus vakcinacijos, kaukės, virusai ir ligoninės uždarytos.

  2. Tegul įsiveržia, nes jau nusibodo to seimo melas, cinizmas Tegul pešasi su rusais, jei jie įsiverš į Lietuvą. Na is tikro nusibodo iki gyvo kaulo, ir išlindo per gerklę. O ką rušištai gali lt runkelems padaryti,nu Ką.? Va yra kas jų bijo.Tai ir ruoškitės pasitikti jai ateitų. Lt ubagai kaip kuitesi savo žemė taip ir kuičesi.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte