Elonas Muskas įspėjo apie vienos pasaulinės vyriausybės atsiradimo pavojų

ŠaltinisFOX

Amerikiečių verslininkas, turtingiausias pasaulio žmogus Elonas Muskas (Ilonas Maskas) įspėjo apie civilizacijų susiliejimo ir vienos pasaulinės vyriausybės atsiradimo pavojų. Tai jis pareiškė kalbėdamas per vaizdo ryšį Dubajuje (JAE) vykusiame Pasaulio vyriausybių aukščiausiojo lygio susitikime.

„Žinau, kad tai vadinasi Pasaulio vyriausybių aukščiausiojo lygio susitikimas, bet manau, kad turėtume susirūpinti, jog pernelyg stipriai įsivyrauja viena pasaulio vyriausybė”, – sakė E. Muskas. – Norime išvengti civilizacinės rizikos, kurią kelia per didelis vyriausybių bendradarbiavimas”.

Verslininkas pažymėjo, kad per visą pasaulio istoriją „civilizacijos kilo ir žlugo, tačiau tai nereiškė visos žmonijos išnykimo, nes egzistavo atskiros civilizacijos, kurias skyrė didžiuliai atstumai”.

„Manau, kad turime būti atsargūs, kad nebūtume per daug priklausomi vienai civilizacijai, nes jei būsime, tuomet viskas gali sugriūti. Skamba šiek tiek keistai, bet mes norime turėti tam tikrą civilizacinę įvairovę, kad jei kažkas nepavyktų kuriai nors civilizacijos daliai, visa tai nesugriūtų ir žmonija toliau judėtų į priekį”, – pabrėžė Elonas Muskas.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

7 KOMENTARAI

      • Na vatniksi visada buvo tikrsi ne paprasti lt žmonės. Bet dabar lt seimo hunta yra jau elitas.O runkelius į vatnikus per krikštijo. Vatnikais pašaukė.Tai kai feisbuke supriešinti runkelei pešasi, tai tik vata
        vadina vienas kitą.🤣

    • Visi kurie matote, kad į valdžią veržiasi antikristų atstovai, šaukites Dievo pagalbos, prašydami Jo, kad išgelbėtų ir duotų gyvenimą amžinybėje

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte