Airijos teismas atidėjo sprendimą byloje dėl krikščionio mokytojo, atsisakančio pataikauti translyčiams

Airijos apeliacinis teismas atidėjo savo sprendimą dėl krikščionio mokytojo apeliacijos, kurioje jis prašo panaikinti draudimą dirbti Vestmito grafystės mokykloje.

Airis mokytojas buvo pašalintas iš savo mokyklos po to, kai atsisakė vartoti įvardį „jie“ (angl. „they“ vietoj „jis“ (angl. he), kaip to prašė translytis mokinys ir jo tėvai.

Pasakojama, kad mokytojas Enochas Burke’as (Inokas Berkas) nepaisė praėjusių metų rugpjūčio ir rugsėjo mėnesių Aukštojo Teismo įsakymų, kuriais jam buvo nurodyta neiti į Vilsono ligoninės mokyklą Multifarnheme, kol bus baigtas drausminis procesas.

Rugsėjį mokytojas buvo įkalintas už nepagarbą teismui po jo sprendimo – jis toliau lankėsi mokykloje ir sėdėjo tuščioje klasėje, teigdamas, kad atėjo joje dirbti. Vėliau gruodžio mėnesį mokytojas buvo paleistas.

Praėjusią savaitę gindamasis E. Burke’as apeliaciniam teismui sakė, kad translytiškumas prieštarauja jo krikščioniškiems įsitikinimams, kuriuos garantuoja Konstitucija. Jis teigė, kad mokyklos prašymas dėl įvardžių buvo „neteisėtas“ ir kad „jokiomis aplinkybėmis“ jo elgesys „negali būti vaizduojamas kaip šiurkštus nusižengimas“.

Mokyklos gynėjas teismui sakė, kad mokytojas buvo nušalintas nuo pareigų, nes elgėsi neprofesionaliai, o ne dėl savo religinių įsitikinimų.

Ketvirtadienio posėdyje Teismo sprendimas buvo atidėtas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte