Prezidentas pasveikino Popiežių Pranciškų išrinkimo metinių proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Šventąjį Tėvą išrinkimo Popiežiumi aštuntųjų metinių proga, palinkėjo jam sveikatos ir stiprybės skleidžiant pagarbą kiekvienam žmogui, žadinant artimo meilę ir socialinę bičiulystę – tvirtą pasaulio ateities pagrindą, padėkojo už Katalikų bažnyčios indėlį ir solidarumo pavyzdį padedant suvaldyti pandemiją visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje.

Šalies vadovas laiške Popiežiui Pranciškui pažymėjo pernai rudenį Asyžiuje paskelbtos Popiežiaus enciklikos „Fratelli tutti“ reikšmę. „Šioje enciklikoje Jūs kviečiate atverti širdis žmogiškai brolybei, nes visi mes, kurie plaukiame vienoje valtyje, juk esame broliai ir seserys. Brolybė, kaip dvasinė vakcina, ir turi būti mūsų visų tiesus kelias į geresnį, teisingesnį, nuoširdesnį pasaulį“, – rašoma Prezidento laiške.

„Lietuva, kaip ir daugelis kitų kraštų, didelėmis vidinėmis pastangomis ir glaudžiai bendradarbiaudama su kitomis šalimis, jau pradeda ruoštis gyvenimui po pandemijos. Manome, kad visi kartu privalome prisidėti prie pažeidžiamesnių kraštų aprūpinimo vakcinomis nuo viruso, padėti ypač paveiktiems kraštams suvaldyti socialinės ir ekonominės krizės pasekmes“, – rašoma šalies vadovo sveikinime.

Prezidentas perdavė Popiežiui, kad kartu su Lietuvos žmonėmis meldžiasi už Jį ir linki jėgų nenuilstamai tęsti dvasinės lyderystės pasaulyje misiją.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte