Pasaulyje minima Dauno sindromo diena

Šiandien pasaulyje minima Dauno sindromo diena. Kviečiame visus palaikyti „saulės vaikučius“ mūvint skirtingų spalvų kojines.

Pasaulinę Dauno sindromo dieną skirtingos kojinės mūvimos išreiškiant palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms. Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, tačiau jį nulemia tik viena chromosoma.

Kviečiame prisidėti prie socialinės akcijos #nenurašykopalaikyk, skirtos išreikšti paramą jautriai visuomenės ląstelei, plėsti tolerancijos ribas, mažinti atskirtį bei formuoti sveiką visuomenės požiūrį į žmones su šia negalia.

Akcijos plakatas / Organizatorių nuotr.

Prašome mūvėti skirtingas kojines kovo 21 dieną ir paskatinti tai daryti kitus! Siūlome bent dieną pakvailioti, nebijoti pabūti kitokiais ir padėti skleisti žinią.

Pasaulinė statistika byloja, kad maždaug 700-800 gimusių kūdikių tenka vienas kūdikis su Dauno sindromu.

Primename, kad 2004 metų duomenimis (vėlesnių duomenų rasti kol kas nepavyko), skirtingų pasaulio regionų skirtingose valstybėse žmonių su Dauno sindromu skaičius bendrame gyventojų skaičiuje yra vidutiniškai 0,1249 proc. Tokia statistika rodo, kad Dauno sindromui neturi įtakos valstybės išsivystymo lygis, medicinos lygis, gyvenimo sąlygos, populiacijos senėjimas, netgi rasė. Skaičiai byloja, kad visame pasaulyje, kiekvienoje valstybėje, žmonių su Dauno sindromu, skaičius bendrame gyventojų skaičiuje yra lygiai toks pats.

Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašo su Sanna Karosas, auginančia „saulės vaikučius“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis