„Poezijos pavasaris“ jau antrą kartą vyks vasarą, atrinkti penki kandidatai

ŠaltinisBNS

Vienas didžiausių šalies kultūrinių renginių „Poezijos pavasaris“ antrą kartą nukeltas į vasarą.

Lietuvos rašytojų sąjungos valdyba jo pradžią perkėlė iš gegužės 16-osios į birželio 27-ąją. Planuojama, kad jis vyks iki liepos 11-osios.

Jau antrus metus iš eilės dėl koronaviruso pandemijos festivalis perkeltas į vasarą. Pernai jis buvo atidėtas daugiau nei dviem mėnesiams ir vyko liepos–rugpjūčio mėnesiais.

Šiemet pasiūlyti penki kandidatai „Poezijos pavasario“ Maironio premijai gauti. Tai Erika Drungytė už knygą „Kalnas ir miestas“, Vidmantas Elmiškis už knygą „Ir bus atsakyta“, Julius Keleras už knygą „Nepaliekantis miestas“, Alvydas Valenta už knygą „Prierašai neegzistuojančioms „Iliados“ ir „Odisėjos“ iliustracijoms“ ir Dovilė Zelčiūtė už knygą „Šokiai Vilniaus gatvėje“.

„Poezijos pavasaris“ – kasmetinis tarptautinis poezijos festivalis, jį organizuoja Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas. Jame savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja aktoriai, dainininkai, muzikantai, dailininkai. Jo renginiai vyksta įvairiuose miestuose ir vietovėse, taip pat – užsienyje.

Festivalis rengiamas kasmet nuo 1965 metų, jis pradėtas rengti pažymint poetės Salomėjos Nėries 20-ąsias mirties metines.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte