Olimpietė S. McLaughlin: dėl tikėjimo Kristumi sulaukiau nepagarbos net iš kolegų

JAV rinktinės olimpinių žaidynių aukso medalio laimėtoja Sydney McLaughlin šią savaitę pasidalino emocingu vaizdo įrašu, kuris buvo nufilmuotas po sėkmės olimpiniuose bandymuose (dar neprasidėjus olimpiadai). Ji tai pavadino vadina „tikėjimo išbandymu“.

21-erių metų atletė nufilmavo vaizdo įrašą, kuriame nuoširdžiai pasidalino, kaip jai skaudu dėl atsiliepimų, kuriuos gavo po to, kai išsipildė viena iš jos gyvenimo svajonių.

„Jaučiu, kad tai yra toks tikėjimo išbandymas, nes visą gyvenimą dirbau, kad būčiau ten, kur esu dabar. Kiekvieno jauno sportininko svajonė yra būti olimpiečiu, sumušti pasaulio rekordą ir būti geriausia jų pačių versija, kokia jie gali būti“, – klipe teigė McLaughlin.

Sportininkė teigia, kad iš savo aplinkos tikėjosi didesnio palaikymo, tačiau pasirodė, kad kai kuriems žmonėms ji nerūpi.

„Aš tikrai sunkiai dirbau ir labai atsargiai žiūrėjau į tai, ką skelbiu, nes noriu šlovinti Dievą ir noriu būti geras pavyzdys žmonėms, bet mūsų pasaulis tai ignoruoja“, – apie tai, kad dalis sportininkės aplinkos skeptiškai žiūri į jos išpažįstamą tikėjimą guodėsi atletė.

McLaughlin socialiniuose tinkluose labai atvirai kalba apie savo krikščioniškąjį tikėjimą. Ji sakė, kad dėl viešo krikščionybės išpažinimo netgi sulaukė nepagarbos iš kai kurių komandos draugų ir šeimos narių.

Taip pat skaitykite:

Pasaulio rekordininkė S. McLaughlin: „Tai, ką turiu Kristuje, yra daug daugiau nei visa kita“

Daugiausiai titulų iškovojusi moteris-olimpietė dėkoja Dievui ir krikščionims tėvams

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte