Daugiausiai titulų iškovojusi moteris-olimpietė dėkoja Dievui ir krikščionims tėvams

Amerikietė Allyson Felix tapo daugiausiai apdovanojimų istorijoje iškovojusia moterimi-olimpiete. Atletė viešai kalba ne tik apie savo sportinius laimėjimus, bet ir apie tikėjimą. Pasak jos, tai, kad ji dalyvavo olimpiadoje, yra Dievo malonė.

JAV sprinterė Allyson Felix dar labiau įtvirtino savo, kaip olimpinės legendos, statusą. Penktadienį 400 metrų moterų lenktynėse laimėjusi bronzos medalį, 35-erių moteris tapo visų laikų tituluočiausia olimpiete.

„Šioje kelionėje patyriau sunkiausius savo gyvenimo metus ir Dievo malonės dėka esu čia“, – rašė ji „Instagram“.

Tarp didžiausių pastarojo meto iššūkių Allyson, kuri jau seniai dalijasi savo tikėjimu Kristumi, buvo sunkus dukters Camryn gimimas 2018 metais. Ji atvirai pasakojo, kaip sunku buvo atsigauti ir grįžti prie sporto.

Moteris taip pat sakė, kad jos sprendimas kurti šeimą su vyru sprinteriu Kennethu Fergusonu vėlyvoje karjeros stadijoje buvo rizikingas, tačiau tikėjimas Dievu išmokė ją pasitikėti Juo.

Allyson Felix tikėjimo kelionė prasidėjo dar jaunystėje, nes ji užaugo šeimoje, kurioje buvo stipri krikščionybė.

„Man labai daug reiškia turėti labai religingus tėvus, kurie abu turi tiek išminties. Jie yra nuostabūs pavyzdžiai, kuriuos galiu stebėti ir užaugusi“, – sakė ji. – „Aš labai jauna pažinau Jėzų Kristų kaip savo asmeninį Gelbėtoją. Nuo to laiko aš nuolat siekiau stiprinti savo santykius su Dievu. Aš nebuvau tobula. Aš turėjau nemažai sunkių laikotarpių ir padariau neteisingų pasirinkimų, bet, laimei, Dievas nenustoja manęs mylėti“.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis