Niujorke moteris sudaužė Mergelės Marijos ir Šv. Teresės statulas

ŠaltinisNY1.COM

2021 m. liepos 18 d. Kvinse (Niujorko sritis, JAV) moteris plaktuku šalia katalikų bažnyčios sudaužė dvi statulas.

Incidentas įvyko netoli Gailestingumo Dievo Motinos katalikų bažnyčios Kessel gatvėje Forest Hills. Policija praneša, kad moteris sunaikino dvi statulas, vieną iš jų – Mergelės Marijos, kitą – Šv. Teresės.

Moteriai suskaldžius statulas, ji jas apspjovė. Katalikų kunigas Frankas Schwartzas teigė, kad abi statulos stovėjo priešais šventyklą nuo jos pastatymo 1930-aisiais.

„Tai skaudina širdį, bet, deja, šiomis dienomis tai tampa vis dažnesni incidentai“, – sakė Schwartzas. – Aš meldžiuosi, kad ši neseniai įvykusi išpuolių banga prieš katalikų bažnyčias ir visus maldos namus sustotų ir religinė tolerancija galėtų tapti mūsų visuomenės dalimi“.

Taip pat skaitykite:

Iš bažnyčios Bronkse pavogta brangi monstrancija – tik vienas iš daugelio išpuolių prieš krikščionybę

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Ale tu matai, kokia drąsi moteriškė – nepabijojo Dievo rūstybės ir pamosikavo plaktuku iš širdies… Jei ne proto ligonė, tai liūdna jos pabaiga. Dievas ne tik gailestingas, bet ir teisingas – kiekvienas susilauks atpildo už savo darbus. Net neabejokime.
    O skuptūras atstatys. Gal net dar gražesnes 🙂

    • esmė ne tame, kad ji atsiims nuo Dievo savo užmokestį, ne tame, kad skulptūras atstatys. Esmė, kad žmoguje tiek pykčio, tiek neapykantos. Dabar tik statulos,o kas toliau?

  2. Nuodėmė, o šiuo atveju – neapykantos išraiškoje, pas vargšę moterį, atsirado per įsileistą mintį į savo smegenis, kurią pati toliau maitino panašia informacija. Netrukus, ji, jai išaugo į vaizdinius, o galiausiai įsitvirtino jausmuose. Galiausiai, peraugo į veiksmą. Žudikas, po egzekucijos, taip pat tvirtina, kad to daryti nenorėjo, kaip ir Judas išdavęs Jėzų. Tik, įsileidę velnią į save per nuodėmę, būname jo apsėsti, kol netampame jo įrankiu, atlikti blogį. Pasakyta – su kuo susidėsi, toks ir pats tapsi. O geriausiai gyventi su nuostata, kai Jėzus pirmoje vietoje, viskas savo vietoje!!!

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis