Mama teigia, kad po popiežiaus maldos stebuklingai išgijo jos sūnus

ŠaltinisCBS NEWS

Nelengva užimti popiežiaus vietą – nebent esate Paolo Bonavita (Paolas Bonavita), 10-metis italų berniukas, sužavėtas popiežiaus Pranciškaus ir jo baltos kepurėlės. Šią istoriją buvome aprašę anksčiau.

Autizmu ir epilepsija sergantis P. Bonavita praėjusį mėnesį Vatikane įžengė į sceną susitikti su popiežiumi ir labai susidomėjo jo zucchetto (kepurėle). Jam buvo pasiūlyta vieta šalia Pranciškaus ir, kaip sako jo motina, kepurė nuo paties popiežiaus galvos.

Berniukas atvyko į Romą atlikti medicininių tyrimų gydytojams įtarus auglį arba išsėtinę sklerozę. „Taigi Bonavito lipimas laiptais Pauliaus VI audiencijų salėje, kad pasiektų popiežių, buvo tikra dovana“, –  sakė jo motina Elsa Morra.

„Kai jis pats lipo laiptais, nors paprastai jam reikia pagalbos, pagalvojau, kad taip negali būti“, – teigė ji. Tai ypač nustebino po to, kai atrodė, kad jo sveikata pablogėjo. „Gydytojas buvo beveik įsitikinęs, kad tai smegenų auglys“, – sakė Morra. Pranciškus jai pasakė, kad melsis už jos sūnų.

jis paėmė mane už rankos ir pasakė: neįmanoma neegzistuoja.

Maždaug po trijų savaičių ji suprato, ką tai reiškia: pasak jos, gydytojai jai pasakė, kad sūnaus tyrimų rezultatai nerodė jokių vėžio požymių, o jo simptomai pagerėjo.  „Ačiū už stebuklą“, – kalbėjo ji apie tai, ką pasakys popiežiui.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

  1. Nu įdomiai čia – buvo tik įtariamas vėžys ir norėjo tą įtariamą auglį mediciniškai aptikti, bet po atliktų tyrimų jo nerado. Tai koks gi čia stebuklas, gal to auglio ten ir nebuvo visai.
    Gal tiesiog moterėlei dėmesio trūksta ir susigalvojo „stebuklą“. Kai jinai parodys sūnui diagnozuoto auglio nuotrauką ir po to sekančią nuotrauką, kurioje to auglio nebėra, tuomet tai bus stebuklas, o dabar tai tik tušti paistalai. Įtarė auglį, bet nerado – stebuklas. Tokių stebuklų ant kiekvieno kampo, kai kažką įtaria, bet atlikus tyrimus nepasitvirtina.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte