REIKALINGA JŪSŲ PARAMA

Mama teigia, kad po popiežiaus maldos stebuklingai išgijo jos sūnus

ŠaltinisCBS NEWS

Nelengva užimti popiežiaus vietą – nebent esate Paolo Bonavita (Paolas Bonavita), 10-metis italų berniukas, sužavėtas popiežiaus Pranciškaus ir jo baltos kepurėlės. Šią istoriją buvome aprašę anksčiau.

Autizmu ir epilepsija sergantis P. Bonavita praėjusį mėnesį Vatikane įžengė į sceną susitikti su popiežiumi ir labai susidomėjo jo zucchetto (kepurėle). Jam buvo pasiūlyta vieta šalia Pranciškaus ir, kaip sako jo motina, kepurė nuo paties popiežiaus galvos.

Berniukas atvyko į Romą atlikti medicininių tyrimų gydytojams įtarus auglį arba išsėtinę sklerozę. „Taigi Bonavito lipimas laiptais Pauliaus VI audiencijų salėje, kad pasiektų popiežių, buvo tikra dovana“, –  sakė jo motina Elsa Morra.

„Kai jis pats lipo laiptais, nors paprastai jam reikia pagalbos, pagalvojau, kad taip negali būti“, – teigė ji. Tai ypač nustebino po to, kai atrodė, kad jo sveikata pablogėjo. „Gydytojas buvo beveik įsitikinęs, kad tai smegenų auglys“, – sakė Morra. Pranciškus jai pasakė, kad melsis už jos sūnų.

jis paėmė mane už rankos ir pasakė: neįmanoma neegzistuoja.

Maždaug po trijų savaičių ji suprato, ką tai reiškia: pasak jos, gydytojai jai pasakė, kad sūnaus tyrimų rezultatai nerodė jokių vėžio požymių, o jo simptomai pagerėjo.  „Ačiū už stebuklą“, – kalbėjo ji apie tai, ką pasakys popiežiui.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte