Krikščionis profesorius paaiškina, kodėl turėtumėte mokytis Dievo Žodį mintinai

ŠaltinisCBN NEWS

Krikščionis profesorius Tomas Meyeris (Tomas Mejeris) iš JAV, žinomas dėl Biblijos mokėjimo atmintinai (net vadinamas „Biblijos įsiminimo žmogumi”), tiki, kad Šventojo Rašto įsiminimas gali pakeisti tikinčiųjų tikėjimą ir gyvenimą.

Amerikietis profesorius yra įsiminęs net 20 Šventojo Rašto knygų, o dabar jo misija – padėti kitiems padaryti tą patį.

Pedagogas neseniai laidai „The 700 Club” papasakojo, kodėl jis taip tiki Biblijos įsiminimo reikšmingumu.

„Pirma, tai leidžia pasiekti Dievo mintis, kad ir kur būtumėte, kad ir ką darytumėte, – sakė jis. – Jūs iš karto turite priėjimą prie gyvojo Dievo”.

Pirma, tai leidžia pasiekti Dievo mintis, kad ir kur būtumėte, kad ir ką darytumėte.

Ir nors T. Meyeris žino, kad kai kurie nesutiks, nes atsiradus išmaniesiems telefonams Bibliją pasiekti lengviau nei bet kada anksčiau, jis sakė, kad įsiminimas turi kažką labai gilaus.

„Galbūt sakysite, kad Bibliją turite savo telefonuose. Žinau, ir tai yra gerai, tačiau mokėti atmintinai yra visai kas kita, – sakė jis. – Jūs žinote, kad tai tiesa, nes telefono su savimi neturite 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę… o štai gebėti akimirksniu mąstyti gyvojo Dievo mintimis – nuostabu.”

Profesorius dėsto Šastos Biblijos koledže Redinge, Kalifornijoje (JAV), kur padeda studentams suprasti, kokią galią turi tikslių Šventojo Rašto žodžių prisiminimas.

Skyleris Rowenas (Skaileris Rovenas), vienas iš buvusių jo studentų, laidai „The 700 Club” sakė, kad Biblijos įsiminimo pastangos jam padėjo įgauti tikėjimo. Jo teigimu, į atmintį įstrigę Šventojo Rašto žodžiai padeda jam priimti teisingus sprendimus.

„Brangiausias ir gražiausias dalykas, kurį galite pasakyti žmogui, yra Dievo Žodis”, – įsitikinęs T. Meyeris.

Tačiau Biblijos mokymasis atmintinai kai kuriems žmonėms gali kelti baimę, ypač kai reikia įsiminti kiekvieną žodį. „Pirma, melskitės. Melskitės, kad Dievas jums padėtų”, – duoda pirmąjį patarimą. Antra, jis siūlo neskubėti. „Jei per savaitę iš Biblijos išmoktumėte tik po vieną eilutę, per metus galėtumėte įsiminti visą knygą – tai tik viena eilutė per savaitę.”

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

6 KOMENTARAI

  1. O kurį vertimą Lietuvoje mokytis mintinai? Gal tą naująjį, kurį dabar pateikė bažnyčioms? O jei po 2 metų vėl reikės keisti, kur iš Broliai, dabar tapo broliai ir seserys, o po 2 metų versis į žmoga?

      • Niekai? Susiruošusiems mokytis, kaži ar niekai? Esu prieš mokymąsi mintinai. Svarbiausia yra pamilti Jėzų visa širdimi, visu protu ir visomis jėgomis, o tada Jėzus pats sukrauna visą Šventąjį raštą į sielą, o tada, net jo neperskaičius, telieka stebėtis – iš kur aš tai žinau….

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte