„Politico” žurnalistas, apšmeižęs Benediktą XVI jo mirties dieną, neteko darbo

ŠaltinisCNA

„Politico” žurnalistas pareiškė, kad jis nebedirba organizacijoje po to, kai popiežiaus Benedikto XVI mirties dieną tviteryje apšmeižė popiežių emeritą.

„Homofobiškas pedofilų gynėjas ir Hitlerjugendo auklėtinis mirė sulaukęs 95 metų”, – 2022 m. gruodžio 31 d. tviteryje parašė Ericas Gelleris (Erikas Geleris), buvęs „Politico” kibernetinio saugumo reporteris.

E. Gelleris, kuris organizacijoje dirbo daugiau nei šešerius su puse metų, po savo tvyto sulaukė aršios kritikos.

Vėliau tą pačią dieną jis tviteryje ištrynė savo įžeidžiantį tviterio įrašą, sakydamas, kad tai buvo „blogas vertinimas”.

Po abiejų E. Gellerio tviterio žinučių „Politico” rinkodaros ir komunikacijos viceprezidentas Bradas Dayspringas (Bredas Deispingas) pats kreipėsi į tviterį.

„Erico Gellerio tvytas buvo netikslus ir įžeidžiantis, jis akivaizdžiai pažeidžia mūsų socialinės žiniasklaidos politiką. Bendrovės politikos pažeidimai, įskaitant socialinės žiniasklaidos politiką, yra vidinės peržiūros proceso objektas”, – rašė B. Dayspringas.

„Plačiau nekomentuojant šio konkretaus klausimo (nes jis yra peržiūrimas), už įmonės politikos pažeidimus gali būti taikomos drausminės priemonės, įskaitant atleidimą iš darbo”, – sakė jis.

Šiuo metu E. Gellerio svetainėje pateiktoje trumpoje biografijoje rašoma: „Esu žurnalistas, daugiausia dėmesio skiriantis kibernetiniam saugumui ir technologijoms. Pastaruoju metu šešerius su puse metų rašiau apie kibernetinį saugumą ,Politico”; kur daugiausia rašiau apie tai, kaip vyriausybė apsaugo JAV kompiuterių tinklus nuo įsilaužėlių. Taip pat rašau apie rinkimų saugumą, įmonių duomenų saugumo pažeidimus, pasaulinius kenkėjiškų programų protrūkius ir kitus didelius kibernetinius incidentus.”

Neaišku, ar E. Gelleris paliko bendrovę, ar buvo atleistas.

E. Gellerio „Linkedin” profilyje nurodyta, kad jo darbas „Politico” kibernetinio saugumo reporteriu baigėsi 2023 m. sausio mėn.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Nijolės Sadūnaitės knyga
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte