Knygų apie Harį Poterį autorė kaunasi prieš transeksualų organizacijas

J. K. Rowling (Rouling), bestselerių apie Harį Poterį autorė, nepaisydama nuolatinių progresyvistų išpuolių prieš ją, kaip niekada anksčiau demonstruoja ryžtą nepasiduoti tironiškam puolimui.

Nuo 2018 m. J. K. Rowling tapo sistemingos menkinimo ir įžeidinėjimų kampanijos objektu dėl to, kad išdrįso socialiniame tinkle „Twitter“ išsakyti poziciją, kuri laikoma „transfobiška“. 2018 m. kovą J. K. Rowling buvo apkaltinta dėl to, kad pamėgo tviterio žinutę, kurioje „trans“ moterys vadinamos „vyrais, dėvinčiais sukneles“.

Tačiau 2019 m. gruodį autorė dar labiau apsunkino savo padėtį, viešai palaikydama britų verslininkę May Forstater (Mają Forsteiter), kuri buvo atleista iš darbo už teiginį, kad lytinė tapatybė yra biologijos dalykas.

2020 m. birželį paskutinė vinis, užkalusi Rowling karstą, buvo tviterio žinutė, kurioje buvo pašiepiama etiketė „žmonės, kurie turi menstruacijas“. Tai buvo vienas tviterio įrašas, davęs pradžią antplūdžiui, kuris išjudino negailestingą „trans“ aktyvizmo mašiną, siekiančią visam laikui ją sutriuškinti.

Hario Poterio serijos aktoriai, vadovaujami Emmos Watson (Emos Votson), prisijungė prie jos ir puolė autorę. Kai kurie internautai net skelbė rašytojos namų nuotraukas su jos pašto adresu. „Neapykantos žinutėmis ir grasinimais, kurių sulaukiu, galėčiau išklijuoti tapetais savo namų sienas“, – sako rašytoja, kuri vis dėlto galiausiai kreipėsi į Škotijos valdžios institucijas.

Neapykantos žinutėmis ir grasinimais, kurių sulaukiu, galėčiau išklijuoti tapetais savo namų sienas.

J. K. Rowling priešinasi. Ji turi storą odą, tai liudija straipsnis, kurį galiausiai paskelbė – ne tam, kad paneigtų ką sakė, o tam, kad nedvejodama prisiimtų atsakomybę už savo žodžius: „Atsisakau nusilenkti judėjimui, kuris, mano manymu, daro akivaizdžią žalą, siekdamas sunaikinti „moterį“ kaip politinę ir biologinę klasę.“

Praėjus penkeriems metams po to, kai buvo pradėtas puolimas prieš bestselerių autorę, jos priešininkai priversti pripažinti, kad jiems nepavyko. Jos naujausias romanas „Rašalas juodoje širdyje“ (The Ink Black Heart), 2022 m. rugpjūčio pabaigoje išleistas Roberto Galbraito slapyvardžiu, BookSeller.com duomenimis, užėmė pirmąją vietą Jungtinės Karalystės pardavimų sąrašuose – per vieną savaitę parduota daugiau kaip 50 tūkst. egzempliorių.

Skaitytojai nevengia ir jos ankstesnės kūrybos. Knygų rinkos analizės svetainės NPD Bookscan duomenimis, nuo 2021 m. balandžio iki 2022 m. kovo Jungtinėse Valstijose visų J. K. Rowling knygų parduota daugiau nei 3,6 mln. egzempliorių – 9,3 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.

Ši neblėstanti sėkmė knygynuose suteikia jai jėgų nesustoti ir likti ištikimai savo įsitikinimams. Pagal jos kūrinius sukurti filmai taip pat dar ilgai po išleidimo neša gerus pinigus iš transliacijų platformų. J. K. Rowling pasipriešinimą palaikė tokios žvaigždės kaip komikas Dave’as Chapelle’is ir Tomas Feltonas, kuris filmuose apie Harį Poterį vaidina Drako Smirdžiaus personažą.

Neseniai J. K. Rowling nusprendė pakelti savo aktyvumo kartelę. Ji nebesitenkina vien savo gynyba. Dabar ji puola.

pasmerkė „Mermaids“ propaguojamus masiškai platinamus lytinio brendimo blokatorius, kurių dažnai prašoma be tėvų sutikimo, ir demaskavo pedofilijos gynėją

Jos akiratyje – pagrindinė Jungtinės Karalystės „LGBTQ+“ asociacija „Stonewall“ (kurią ji padavė į teismą) ir „LGBT+“ žiniasklaida „Pinknews“; Rowling priešinasi Škotijos įstatymo projektui, kuriuo siekiama supaprastinti administracines procedūras žmonėms, norintiems teisiškai pasikeisti lytį, ji viešai pasisako prieš Jungtinės Karalystės nevyriausybinę organizaciją „Mermaids“, kurios tikslas – remti translyčius asmenis ir jų šeimas.

 J. K. Rowling socialiniame tinkle „Twitter“ pasmerkė „Mermaids“ propaguojamus masiškai platinamus lytinio brendimo blokatorius, kurių dažnai prašoma be tėvų sutikimo, ir demaskavo pedofilijos gynėją, kuris yra šios organizacijos valdybos narys.

Šiandien „Mermaids“ stebi Didžiosios Britanijos valdžios institucijos. J. K. Rowling veiksmai išlaisvino organizaciją nuo santykinio nebaudžiamumo, kuriuo ši piktnaudžiavo.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

24 KOMENTARAI

 1. jau nebepavojinga sios tetos knygose ispletota nesubrendusiu jaunu protu indoktrinacija juodaja magija ir siaip kliovi masis magija, kaip gelbejancia galia

 2. Net nesiruoruošia kinkų prieš iškreiptą sistemą, bet drąsiai kala atgal tuesą. Didžiulė pagarba šiai moteriai už jos charakteri. Mums visiems toks yra labai reikalingas.

   • Tikrai jos knygose daugiau tiesos, negu vaivorikštynių „mokslininkų“ opusuose apie 72 lytis, kai normaliems žmonėms nori primesti psichiškai nesveikų žmonių gyvenimo būdą.

   • kokios konkrečiai ,,tiesos,,? Apie juodosios ir baltosios magijų kovas vardan abstraktaus gėrio ar kokios kitos? Ką bendro turi tai su vaivorykšte, kaip jūs įvardijat? Na, o jei ,,sveikam,, žmogui galima lengva ranka kažkokį gyvenimo būdą primesti, tai ar jis sveikas išties, štai klausimas.

 3. Na, matau, kad kažkos anonimas labai „išmano“ „Hario Poterio“ knygų išmintį. Gal pabandom pasigrumti?H.P. I knyga, 238 psli. Dumbldoras kalba su Hariu. „Vienintelis dalykas, kurio Voldemortas (Tamsos valdovas) negali suprasti, yra Meilė. Jis nesuvokė, kad tokia stipri meilė, kaip tavo mamos, palieka žymę. Ne, ne randą, ne kokį regimą ženklą. Net jei tave mylėjusio žmogaus nebėra, tokia didelė meilė visada tave saugo. Ji gyva tavo odoje. Dėl jos Kvirlis (Voldemortui tarnavęs burtininkas), pilnas neapykantos, godumo ir puikybės, pardavęs savo sielą Voldemortui, ir negalėjo tavęs paliesti nenusidegindamas. Gerumas svilino jam rankas.“ Kokia čia magija? Ar mes jos nenaudojam visi kasdien?

  • poetiniu is konteksto istrauktu sakinuku mosuodama, nebedemostruokit savojo kvailumo, svetima geda apima. Visuma visu knygu, visas vyksmas jose, bendra ten destoma pasaulevoka ir yra magijos pasaulis, . Jei moliugeli jau issiskobete, pasiriskit ant rieso raudona vilnoni siuleli. Gerai nuo blogos akies saugo. Beje, sakinukas irgi nera toks jau nekaltas. Kas jus is tiesu saugo? Mirusi mamyte ar Tas, kas kiekviena musu plauka suskaiciaves?

   • Netriesk. Akivaizdu, kad knygų net nelietei, nes apie magijos pasaulį joje kalbama taip, kad akivaizdu, jog ta magija yra mūsų kasdienis gyvenimas. Nepaisant to, kad nuolat kalbama apie magijos pasaulį, burtų beveik nėra. Per visą kūrinį eina nuolatinis buvimas gėrio arba blogio pusėje. Ir daug daug santykių. Šiaip jau, apie moliūgus ir siūlelius. Neesu jūsų lygio ir nespėlioju apie jus nieko. Ką parašote, tą matau, apie tai kalbu… Apie „ne nekaltą“ sakinėlį. Panašu, kad šventųjų bendravimas jums tamsi giria? Kaip ir mūsų gerų darbų ir pasirinkimų pasekmės? Tarsi apie tai nekalba Tas, kuris net visus mūsų plaukus suskaičiavęs? Ir nebūkit toks besigėdintis… Savo gėdas aš pati pasigėdinsiu, nereikia jūsų paramos

   • Ir vistiek geda man uz jus. Nuo pirmojo zodzio. Uz chamizma ne tiek, kiek uz bukuma. Matyt, horoskopas prastas siandien.

   • Jei jums mano žodžiai tušti, tebūnie. Svarbu, kad jūsų bukumas ir bendravimo kultūra pilni. Pasidomėkit egzorcistų nuomone apie šias knygas.

   • atsakau „gerbiamoji senelyte“ kūrėjui :tuščiažodžiautojau, susirink savo „kultūrą“ ir nedemonstruok. Akivaizdu, kad esi šurajevų ir ramanauskų mokinys -„viską žinai geriausiai“.. Ir apie egzorcistus taip pat…. Su tokiais, kaip tu „kalbantis“ tik keiktis įmanoma. Panašu, kad tamstos toks tikslas ir yra – suerzinti, parodyti kaip kvailius visus tikinčiuosius. Bandyk..

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte