Kauno CARITO metinė konferencija: susitikti, klausytis ir padėti

Rugsėjo 30 d. Kauno arkivyskupijos CARITO bendradarbiai ir savanoriai rinkosi į metinę konferenciją. Šių metų naujovė – konferenciją apsispręsta organizuoti ne ankstyvą pavasarį, kaip įprastai būdavo, bet rudenį, tokiu būdu pažymint veiklos sezono pradžią.

Kauno arkivyskupas metropolitas bei arkivyskupijos CARITO pirmininkas Kęstutis Kėvalas dėkojo karitiečiams už kantrų gailestingosios meilės liudijimą, o cituodamas popiežių Pranciškų akcentavo tris pagrindinius žodžius – susitikti, klausytis ir padėti: susitikti su visuomenės paribiuose esančiais žmonėmis; klausytis leidžiant jiems kalbėti; padėti tiems žmonėms jų varge. Nors ne visada siūloma pagalba bus priimta, svarbu nenusiminti ir išsaugoti širdies atvirumą bei džiaugsmą.

Konferencijoje gilintasi į klausimus, kurie kasdienėje veikloje kyla CARITO savanoriams ir darbuotojams. Savo įžvalgomis dalijosi arkivyskupas Kęstutis Kėvalas, CARITO bendradarbė psichologė Neringa Čėlienė.

Arkivyskupijos CARITAS direktorius Arūnas Kučikas trumpai apžvelgė praėjusių metų organizacijos veiklos patirtį. Prioritetinėmis artimiausio laikotarpio sritimis įvardijo tolesnį dekanatų atnaujinimą ir stiprinimą, socialinių programų plėtojimą, katalikiškų vaikų dienos centrų bendradarbiavimo stiprinimą, pagalbą migrantams (Rukloje ir Raseiniuose).

Kviečiame skaityti išsamų CARITO pranešimą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis