Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas: Velykų šventė netelpa į vieną dieną

Kristaus Prisikėlimo džiaugsmas ir šviesa per arkivyskupo Kęstučio Kėvalo vadovaujamą maldą ir žodį, per jaunuosius Dievo žodžio skaitovus bei šlovintojus tebesiliejo balandžio 7 d. vakarą Kauno arkikatedroje bazilikoje gyvai bei per transliacijas.

„Velykų savaitė yra tarsi viena šventinė diena. Ši didžiulė šventų Velykų šventė netelpa į vieną dieną. Bažnyčia, įsijausdama į džiaugsmingąjį Prisikėlimo slėpinį, dar švenčia Velykų aštuondienį ir visą velykinį laiką“, – džiugiai visus sveikino arkivyskupas, vėl pakvietęs į trečiadienių maldos vakarus.

Eucharistijos dalyvių – dauguma jų buvo jauni žmonės – dėmesį ganytojas atkreipė į nuotaikingąjį Evangelijos pasakojimą apie Jėzaus kaip nepažįstamojo susitikimą su mokiniais Emauso kelyje. Jėzus įsijaučia į nusiminusių mokinių nuotaiką, padrąsina atverti širdis ir leidžia jas tarsi „išvėdinti“. Susėdus prie stalo, įvyksta tai, ką Evangelija vadina „akių atvėrimu“ – juk tai Viešpats! Mokiniai atpažįsta, pradžiunga, jų širdys užsidega. „Tebūna ši istorija ir mūsų istorija su gražia pabaiga“, – be kita, linkėjo arkivyskupas Kęstutis Kėvalas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis