JAV mečetę sprogdinęs nusikaltėlis siekia, jog teismas pripažintų jo naują lytinę tapatybę

Šaltinisctpost

Emily Claire Hari, anksčiau žinomas, kaip Michael‘as Hari‘s. kuris buvo nuteistas dėl neapykantos kurstymo ir teroro akto Bloomingtono (JAV) mečetėje 2017 m. reikalauja teisėjo pripažinti jo pasikeitusią lytinę tapatybę.

Kaip teigiama žiniasklaidoje, neapykanta musulmonams degęs vyras susprogdino islamo maldos namus, tačiau niekas įvykio metu nenukentėjo. 50 – etis nusikaltėlis teigė, kad lytinės tapatybės sutrikimai privedė jį prie vidinio konflikto ir neapykantos musulmonams. Teisiamojo advokatas sakė, kad jo klientas pirko karines priemones ruošdamasis atakai, tačiau tuo pačiu įsigijo ir moteriškų rūbų, kadangi planavo kelionę į Tailandą, kur jam būtų atlikta lyties keitimo operacija.

„Net ir telkdamas teroristines grupes bei kalbėdamas apie žygiu į Kubą ar Venesuelą, mano kliento interneto paieškoje yra žodžių kaip „lyties keitimas“, „lyties keitimo operacija“, – sakė advokatas.

Cituodamas šias priežastis, advokatas prašė teismo nuteistajam neskirti įkalinimo iki gyvos galvos. Taip pat, teismo buvo prašoma atsižvelgti, jog įkalinimo vieta turi atitikti naująją nuteistojo lytį. Daugiau detalių dėl teisminio proceso neatskleidžiama.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis