Armėnijos parlamente antras bandymas surengti posėdį baigėsi masinėmis muštynėmis

ŠaltinisBNS

Armėnijos parlamente trečiadienį kilo antros muštynės po to, kai bandymas surengti rytinę sesiją baigėsi opozicijos ir valdančiųjų atstovų susirėmimu ir pertraukos iki vidurdienio paskelbimu.

Antros muštynės prasidėjo Ekonomikos reikalų komiteto vadovui, opozicijos frakcijos „Armėnija“ deputatui Vagei Akopianui sakant kalbą.

„Ilgai negalėsite maitinti liaudies programa, sudaryta iš populizmo, malonių žodžių, tostų ir šūkių“, – pareiškė V. Akopianas, kreipdamasis į valdančiąją partiją „Pilietinis susitarimas“, aptariant vyriausybės programą ateinantiems penkeriems metams.

Kažkas jam nemandagiai atsakė iš salės, o V. Akopianas puolė įžeidėjo link, tačiau pakeliui jam spyrė valdančiųjų atstovas Vagnas Aleksanianas. V. Akopianą užstojo kolegos, buvo panaudoti kumščiai.

Parlamento pirmininkas Alenas Simonianas buvo priverstas vėl nutraukti posėdį ir liepė išjungti transliaciją.

Deputatai nesiliovė muštis, tad saugumo tarnyba pamėgino suformuoti grandinę tarp opozicijos ir valdančiųjų atstovų.

Suirutė kilo valdančiosios frakcijos „Pilietinis susitarimas“ deputatui Aikui Sargsianui iš parlamento tribūnos „išdavikais“ išvadinus visus gynybos ministrus

Tuo metu bandymas surengti rytinį posėdį baigėsi po valandos, parlamentarams iš abiejų stovyklų pradėjus svaidyti vieniems į kitus vandens butelius.

Suirutė kilo valdančiosios frakcijos „Pilietinis susitarimas“ deputatui Aikui Sargsianui iš parlamento tribūnos „išdavikais“ išvadinus visus gynybos ministrus, kuriems vadovaujant „už pinigus ar po skambučio buvo atleidžiami nuo tarnybos šauktiniai“.

Po šių žodžių salėje kilo kivirčas, į kurį įsitraukė ir buvęs gynybos ministras Seiranas Oganianas, metęs į A. Sarkisianą plastikinį butelį. Salėje kilo sąmyšis, parlamento nariai pradėjo svaidyti butelius ir kitus daiktus vieni į kitus.

Antradienį Armėnijos parlamento darbas taip pat buvo nutrauktas, per premjero Nikolo Pašiniano kalbą su apsauga susirėmus opozicijos atstovams.

Susirėmimą išprovokavo opozicinės frakcijos „Turiu garbės“ deputatė Ana Mkrtčian, kuri įsivėlė į žodinę konfrontaciją su premjeru ir, pirmininkui paprašius, atsisakė palikti posėdžių salę.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis