J. Bieberis savo gerbėjų paprašė melstis už jį – užklupo netikėta liga

Visame pasaulyje populiarus kanadietis dainininkas Justinas Bieberis (Džastinas Biberis) penktadienį socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbtame vaizdo įraše gerbėjams pranešė, kad jam diagnozuotas Ramsay Hunto (Ramzio Hanto) sindromas, dėl kurio jis patiria dalinį veido paralyžių.

Atlikėjas tikisi Dievo pagalbos ir savo gerbėjų prašo melstis už jį

Likus kelioms valandoms iki pirmojo numatyto koncerto Toronte, 28 metų popmuzikos dainininkas paskelbė, kad dėl ligos nutraukia pasaulines gastroles „Justice World Tour“.

J. Bieberis vaizdo įraše paprašė gerbėjų melstis už jį.

Dainininkas pastaruoju metu dažnai viešai kalbėjo apie savo santykį su krikščionybe ir viešai liudijo krikščionišką tikėjimą.

„Aš esu krikščionis, tikiu Dievu ir kad Jėzus numirė ant kryžiaus dėl mano nuodėmių“, – anksčiau yra sakęs J. Bieberis.

Šiuo metu dainininkas viltingai tikisi Dievo pagalbos įveikiant savo ligą.

Pasidalino apie savo ligą „Instagram“ socialiniame tinkle

Popmuzikos žvaigždė ir pamaldus krikščionis pasidalijo savo sveikatos problemomis su 240 mln. savo „Instagram“ sekėjų. Savo paskyroje paskelbtame vaizdo įraše J. Bieberis sakė, kad paralyžių sukėlė Ramsay Hunto sindromas.

Ramsay Hunto sindromas yra juostinės pūslelinės komplikacija, kai paveikiamas veido nervas prie vienos ausies. Tai gali sukelti ne tik veido paralyžių, bet ir klausos praradimą.

Daro veido mankštas

Dainininkas gerbėjams šypsodamasis pademonstravo, kaip gali judėti tik kairioji jo veido pusė, o visa dešinioji yra paralyžiuota. Paralyžius reiškia, kad jis negali mirksėti dešine akimi, o kitoje žinutėje atskleidė, kad jam sunku ir valgyti.

J. Bieberis tikisi, kad jam pagerės nuo atliekamų veido mankštų. Kol kas gydytojai liepė jam ilsėtis, todėl jis atšaukė kai kurias savo pasaulinio turo „Justice World Tour“ datas.

„Akivaizdu, kad, kaip tikriausiai matote iš mano veido, turiu šį sindromą, vadinamą Ramsay’o Hunto sindromu, ir tai yra nuo viruso, kuris atakuoja mano ausies ir veido nervus ir sukėlė mano veido paralyžių,“ – gerbėjams aiškino jis.

Atsiprašė dėl atšauktų pasirodymų

Populiarus atlikėjas atsiprašė visų, kurie gali jaustis nusivylę dėl atšauktų jo pasirodymų: „Aš tiesiog fiziškai akivaizdžiai nepajėgiu jų rengti. Kaip matote, tai gana rimta, – dalijosi jis. – Norėčiau, kad taip nebūtų, bet akivaizdu, kad mano kūnas sako, kad privalau sulėtinti tempą“.

„Viskas bus gerai, turiu vilties, pasitikiu Dievu ir tikiu, kad visa tai turi priežastį. Dabar nežinau, kokia ji, bet kol kas ilsiuosi ir myliu jus, draugai“, – sakė jis.

Dainininkas nežino, kada pasveiks.

J. Bieberis taip pat dažnai naudojasi socialiniais tinklais, kad skleistų Jėzaus Kristaus nešamą viltį milijonams savo sekėjų.

„Dievas visada ištikimas, Dievas visada patikimas, Dievo niekas nenustebina…“, – prieš vieną koncertą socialinėje paskyroje rašė J. Bieberis.

Tai jau trečias atvejis, kai J. Bieberio gastrolės atidedamos, pirmieji du kartai įvyko dėl koronaviruso pandemijos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte