Krikščioniškame renginyje dalyvausiantis J. Bieberis: Dievas visada ištikimas

Jaunimo numylėtinis, pasaulinio garso atlikėjas Justinas Bieberis dalyvaus krikščioniškame renginyje Los Andžele. Numatomame koncerte dalyvaus ir daugiau garsių šalies dainininkų. Renginyje pasirodys ir šlovinimo chorai.

„Instagram“ tinkle dainininkas atskleidė, kad būsimas renginys pavadintas jo pirmojo gospel albumo „Laisvė“ vardu. Koncertas pavadinimu „Laisvės patirtis“ įvyks liepos 24 d. 70 000 vietų talpinančiame „SoFi“ stadione Inglewoode.

„Laisvės patirtis“ nebus vien tik muzikinis renginys. Tūkstančiai žmonių susirinks prieš renginį, kad sudalyvautų socialinėse iniciatyvose, tokiose kaip pagalba benamiams, tarnavimas miesto bendruomenei ir t.t.

„Štai kokia yra laisvės patirtis“, – sakė renginyje dalyvausianti garsi šlovintoja Kari Jobe. – „Būti Jėzaus rankomis ir kojomis, būti gyva savo miesto bendruomene“.

Justinas Bieberis dažnai naudojasi savo internetine platforma, kad skleistų Jėzaus Kristaus nešamą viltį milijonams savo sekėjų.

„Dievas visada ištikimas, Dievas visada patikimas, Dievo niekas nenustebina…“, – prieš būsimą naująjį koncertą socialinėje paskyroje rašė J. Bieberis.

Taip pat skaitykite J. Bieberio žmonos interviu apie santuoką:
Hailey Bieber: laimingos santuokos paslaptis yra tikėjimas

J. Bieber šlovinimo malda

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte